Яка література до вподоби сучасній молоді?

Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу тобі, хто ти. Цей переспів вже відомої фрази дуже влучно описує зв’язок між читацькими вподобаннями людини та її сутністю, розумовим та духовним розвитком. Читаючи, ми розширюємо свій кругозір, вчимося мислити, пізнаємо світ. Без читання неможливий повноцінний розвиток особистості.

S3.1Яка література до вподоби сучасній молоді? І чи любить вона читати?

Виявляється, що не так і багато охочих до читання книг. Дехто обмежився фразою: «Я читаю лише модні журнали». Мовляв, читати зараз не модно, та й навіщо, коли багато літературних творів, навіть класичних, екранізовано. Тому замість того, щоб вмоститися в  зручному кріслі з чашкою чаю і гортати сторінки улюбленої книги кілька вечорів поспіль, більшість обирає банальний двогодинний перегляд стрічки.

Є й такі, що беруть до рук книгу лише тоді, коли потрібно підготуватися до семінару. На жаль, студенти та школярі часто-густо вчаться не заради знань, а заради кількох зайвих балів у класному журналі. Якщо читати книги лише в такий спосіб, то не дивно, що дуже швидко вони забуваються й ніяк не впливають на формування світогляду. Це сумно, адже книги надихають, змінюють погляди й змушують шукати прекрасне у житті.

S3.2Незважаючи на песимістичний бік цієї проблеми, існує якась частина української молоді, котра все-таки любить читати. І читає вона переважно фентезі, тобто книги з неймовірними створіннями і пригодами. Читаючи  такі книги, молодь відволікається від буденного життя і починає задумуватися, що, можливо, десь дійсно є цей дивовижний світ з драконами та ельфами.

Фентезі – захоплюючий жанр літератури, особливо для молоді, яка ще не є частиною дорослого буденного життя й трохи вірить у дива. Хтось може сказати, що фентезі призначене лише для дітей. Можливо, так, але чомусь ми впевнені, що серед наших «дорослих» знайомих є фанати того ж Гаррі Поттера.

 

S3.3        Крім фентезі сучасна молодь також віддає перевагу класичній російській та американській літературі. Не довіряючи сучасним романам, оскільки вони здаються дешевими, та й сюжети не такі глибокі й серйозніші, як раніше. . Проте знаходяться й такі, які люблять читати сучасну українську літературу, особливо книжки Іздрика, Ірени Карпи, Любка Дереша, Сергія Жадана, Тараса Прохаська, Юрія Андруховича, Ліни Костенко, Оксани Забужко, Марії Матіос, Василя Шкляра та ін.,намагаючись знайти в них вищу істину буття. А дехто віддає перевагу легкій літературі, оскільки вона не потребує роздумів над психологічним світом персонажів та шукань сутності твору.
Сучасна молодь, на сьогодні, різниться своїми літературними смаками: хтось читає фентезі, хтось класику, а чиєсь коло обмежується лише глянцевими журналами. Недарма в народі існує приказка: «На колір і смак товариш не всяк».

Автор: Іванка   Федорчук, ParafiaMediaGroup

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento