Вперше прийняття до Товариства Св. Ольги на виїзді

Парафіяльне життя кожної громади є наповнене різними подіями. В тій чи іншій мірі вони стосуються різних аспектів нашого життя: духовних, адміністративних, політичних, патріотичних та інших. Всяка дія веде до змін і розвитку, що є ознакою життя.

Сьогодні до молодіжної спільноти Товариства Святої Ольги було прийнято нових кандитаток – молодих і завзятих до доброї праці дівчат. Товариство засноване ще в 2000 році в смт. Делятин при парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ. Її дочірні спільноти були пізнішими роками створені в селах: Яблуниця, Фитьків та Добротів. При проведенні одного із заходів, що був присвячений 153-й річниці від дня народження Митрополита Андрея Шептицького, в с. Яблуниця відбулось урочисте прийняття до молодіжної церковної спільноти молодих її учасниць. На цей захід завітали, окрім делятинців, спільнота з Ворохти із презентаційним виступом про життя Митрополита А. Шептицького.

Митрополит Андрей ставив великий акцент на праці з молоддю, тому сьогоднішній захід проведений саме в такий спосіб є особливо актуальним.

Бажаємо усім новоприйнятим сестричкам, а саме: Вероніці Личковській, Вікторії Кіселюк, Діані Голіней, Марії Пліщук, Марії Щербанюк та ще одній (іншій) Марії Щербанюк, Марті Довбенюк, Мар’яні Ткачук, Руслані Семанюк та Юлії Гринишин стати добрими рушіями активного християнського життя в спільноті та в особистому житті. Вітаємо все Товариство та його уже дійсних та почесних учасників із поповненням та бажаємо вам ще більшої завзятості у справі добрих діл та спасіння власних душ.

Прес-служба парафії.