Вперше прийняття до Товариства Св. Ольги на виїзді

Парафіяльне життя кожної громади є наповнене різними подіями. В тій чи іншій мірі вони стосуються різних аспектів нашого життя: духовних, адміністративних, політичних, патріотичних та інших. Всяка дія веде до змін і розвитку, що є ознакою життя.

Сьогодні до молодіжної спільноти Товариства Святої Ольги було прийнято нових кандитаток – молодих і завзятих до доброї праці дівчат. Товариство засноване ще в 2000 році в смт. Делятин при парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ. Її дочірні спільноти були пізнішими роками створені в селах: Яблуниця, Фитьків та Добротів. При проведенні одного із заходів, що був присвячений 153-й річниці від дня народження Митрополита Андрея Шептицького, в с. Яблуниця відбулось урочисте прийняття до молодіжної церковної спільноти молодих її учасниць. На цей захід завітали, окрім делятинців, спільнота з Ворохти із презентаційним виступом про життя Митрополита А. Шептицького.

Митрополит Андрей ставив великий акцент на праці з молоддю, тому сьогоднішній захід проведений саме в такий спосіб є особливо актуальним.

Бажаємо усім новоприйнятим сестричкам, а саме: Вероніці Личковській, Вікторії Кіселюк, Діані Голіней, Марії Пліщук, Марії Щербанюк та ще одній (іншій) Марії Щербанюк, Марті Довбенюк, Мар’яні Ткачук, Руслані Семанюк та Юлії Гринишин стати добрими рушіями активного християнського життя в спільноті та в особистому житті. Вітаємо все Товариство та його уже дійсних та почесних учасників із поповненням та бажаємо вам ще більшої завзятості у справі добрих діл та спасіння власних душ.

Прес-служба парафії.

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento