Свято Покрова Пресвятої Богородиці і батьківські збори

Вперше в Катехитичній школі відбулися батьківські збори. З моменту заснування Катехитичної школи ім. Блаженного Симеона Лукача проводилось багато різноманітних заходів, одначе сьогодні в 17-ту Неділю по Зісланню Святого Духа після Божественної Літургії батьки та діти зібралися в приміщенні Молодіжно-Катехитичного Центру Делятина для родинної зустрічі.

В короткий період часу, поки йшло підготування до початку заходу всі бажаючі: і батьки і діти змогли швидко і зручно скористати маленькою, але солодкою гостиною.

Розпочалася зустріч виховним заходом на тему: “Пресвята Богородиця – покровителька українського війська“, який підготувала разом із своїми дітьми керівник гуртка “Чарівні візерунки” – п.Віра Небелюк.

Після виступу діти відокремилися на гостювання з чаєм і солодощами, а батьки залишилися для спільного обговорення навчально-виховного життя їх дітей в Катехитичній школі.

Розглядались такі пункти:

  • Значення та особливість Катехитичної школи.
  • Плани діяльності.
  • Мета та завдання Катехитичної школи.
  • Структура навчального року.
  • Виховні заходи.
  • Техніка безпеки.
  • Батьківський комітет.

У батьківських зборах взяли участь понад 40 батьків, 10 з яких зголосилися сформувати дорадчий орган для Катехитичної школи. Завершальним словом звернувся до присутніх батьків, священиків, катехитів та керівників гуртків отець-мітрат Богдан Іванюк – парох Делятина та Генеральний Вікарій Коломийсько-Чернівецької Єпархії і поблагословив на подальшу плідну працю на Славу Божу.

Джерело: Прес-служба Катехитичної школи 

Завантажити: брошура Катехитичної школи на батьківські збори.

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento