Садок лічить чи калічить?

Є такий вислів, що “в спадок своїм дітям ми залишаємо тільки крила і корені”. Це звучить чудово, чи не так? Особливо, якщо в тебе цих дітей не одне-двоє, а понад двісті. Вже понад двадцять п’ять років чи не кожна подружня пара у Делятині приводить свою малечу розпочинати соціальне життя у стінах дошкільного підрозділу Делятинського НВК. В результаті, заклад випустив тисячі своїх вихованців.

sad 1Зараз у дошкільному підрозділі Делятинського НВК працює дев’ять дошкільних груп, а загальна кількість вихованців становить двісті десять дітей. Педагогічний колектив налічує двадцять п’ять кваліфікованих працівників. Практично такою ж є кількість обслуговуючого персоналу, який дбає про чистоту, комфорт, харчування та безпеку дітей. Всю роботу вміло та професійно скеровує заступник директора з навчально-виховної роботи Черленюк Галина Харийсівна.sad 2

Гордістю закладу є логопедична група, яка існує вже п’ять років. Ця група спеціалізована для дітей з вадами мовлення і передбачає індивідуальні та групові заняття з вчителем-логопедом Романіщак Ярославою Ярославівною, індивідуальні та групові корекції практичного психолога, заняття із логоритміки.

sad 3Варто зазначити, що серед усіх дошкільних навчальних закладів Надвірнянського району тільки три з них можуть похвалитися наявністю логопедичної групи.
Дошкільний підрозділ Делятинського НВК є новатором у впровадженні інноваційних технологій у навчально-виховному процесі.

Використання методу «Sandplay» (метод позитивного впливу на психічний та мовленнєвий розвиток дитини за допомогою пісочних ігор);sad 4 використання технології збереження здоров’я за допомогою дихальної гімнастики у воді.
Вихованцям закладу пощастило єдиним у Надвірнянському районі відвідувати заняття з плавання.
Затверджений також єдиний в районі колективний передовий досвід «Упровадження музейної педагогіки у сучасному навчальному закладі», що належить саме дошкільному підрозділу Делятинського НВК.
Дошкільнята відвідують власний міні-музей «Наш край» та інші міні-музеї у групових кімнатах.

sad 5Розвиток технологій зумовлює нові тенденції у сучасному суспільстві. Кардинально новими стають вимоги щодо навчання та виховання маленьких особистостей. Щоб допомогти дітям адаптуватися до вимог часу, педагоги займаються соціально-фінансовою освітою дітей дошкільного віку за програмою «Афлатот». Дітей спонукають до пізнання власних можливостей та впевненості в собі; знайомлять із їхніми правами та обов’язками; дошкільнят вчать заощаджувати та витрачати, планувати та бюджетувати, бути соціально та фінансово ініціативними.sad 6
Поруч зі своєю малечею невтомно вдосконалюються і педагогічні працівники. Вихователь-методист Стефанюк Оксана Василівна зараз є учасником обласної коуч-школи, що допомагає набратись досвіду як забезпечити підтримку та повірити у власне професійне зростання своїх педагогів-дошкільників.
Кожне нове досягнення у закладі є, без сумніву, результатом невтомної праці над собою педагогічних працівників та дошкільнят.

sad 7Надзвичайно важливою у досягненні будь-якої навчально-виховної мети відіграє партнерська взаємодія між батьками та педагогами.
25 грудня відбудеться День відкритих дверей. Заклад запрошує батьків своїх вихованців стати учасниками цієї події. У процесі сучасної просвітницької роботи батьки матимуть можливість отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання від фахівців (директора, заступника директора, вихователя-методиста, вчителя-логопеда, практичного психолога, інструктора з фізкультури, медичної сестри). Ми готові до співпраці! З радістю прислухаємось до нових ідей, що допоможуть нашим дітям бути щасливими!

Автори:

Уляна Гаврилюк (керівник гуртка)

Оксана Стефанюк (вихователь-методист)

Галина Черленюк (заступник директора)

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento