Розпорядок Богослужінь (Всі церкви)

Розпорядок Богослужінь
в період 10 лютого – 23 лютого 2020 р. Б.

Церква Різдва Пресвятої Богородиці (центр)

Понеділок 10.02.2020 
10:00 Божественна Літургія.
17:00 Божественна Літургія в наміренні матерів в молитві.

Вівторок 11.02.2020 
10:00 Божественна Літургія.

Середа 12.02.2020 Трьох святителів: Василія Великого, Григорія Богослова і Йоана Золотоустого
11:00 Божественна Літургія.

Четвер 13.02.2020 
10:00 Божественна Літургія.

П’ятниця 14.02.2020  
10:00 Божественна Літургія.

Субота 15.02.2020  СТРІТЕННЯ ГОСПОДА БОГА І СПАСА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА
11:00 Божественна Літургія.

Неділя 16.02.2020 Про блудного сина
11:00 Божественна Літургія.

Понеділок 17.02.2020 
10:00 Божественна Літургія.
17:00 Божественна Літургія в наміренні матерів в молитві.

Вівторок 18.02.2020 
10:00 Божественна Літургія.

Середа 19.02.2020 
10:00 Божественна Літургія.

Четвер 20.02.2020 
10:00 Божественна Літургія.

П’ятниця 21.02.2020  
10:00 Божественна Літургія.

Субота 22.02.2020  
10:00 Божественна Літургія.
11:00 Молебень на оздоровлення.

Неділя 23.02.2020 М’ясопусна
11:00 Божественна Літургія.

Церква Св. Архистратига Михаїла (Горіш)

Середа 12.02.2020 Трьох святителів: Василія Великого, Григорія Богослова і Йоана Золотоустого
09:00 Божественна Літургія.

П’ятниця 14.02.2020  
17:00 Божественна Літургія в наміренні матерів в молитві.

Субота 15.02.2020  СТРІТЕННЯ ГОСПОДА БОГА І СПАСА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА
09:00 Божественна Літургія.

Неділя 16.02.2020 Про блудного сина
09:00 Божественна Літургія.

П’ятниця 21.02.2020  
17:00 Божественна Літургія в наміренні матерів в молитві

Неділя 23.02.2020 М’ясопусна
09:00 Божественна Літургія.

Церква Пресвятої Тройці (Шевелівка)

Середа 12.02.2020 Трьох святителів: Василія Великого, Григорія Богослова і Йоана Золотоустого
09:00 Божественна Літургія.

П’ятниця 14.02.2020  
17:00 Божественна Літургія в наміренні матерів в молитві.

Субота 15.02.2020  СТРІТЕННЯ ГОСПОДА БОГА І СПАСА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА
09:00 Божественна Літургія.

Неділя 16.02.2020 Про блудного сина
09:00 Божественна Літургія.

П’ятниця 21.02.2020  
17:00 Божественна Літургія в наміренні матерів в молитві

Неділя 23.02.2020 М’ясопусна
09:00 Божественна Літургія.

.

Церква Св. Василія Великого (Площа)

Середа 12.02.2020 Трьох святителів: Василія Великого, Григорія Богослова і Йоана Золотоустого
11:00 Божественна Літургія.

П’ятниця 14.02.2020  
18:00 Божественна Літургія в наміренні матерів в молитві.

Субота 15.02.2020  СТРІТЕННЯ ГОСПОДА БОГА І СПАСА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА
11:00 Божественна Літургія.

Неділя 16.02.2020 Про блудного сина
11:00 Божественна Літургія.

П’ятниця 21.02.2020  
18:00 Божественна Літургія в наміренні матерів в молитві

Неділя 23.02.2020 М’ясопусна
11:00 Божественна Літургія.

Церква Св. Юрія Переможця (Любіжня)

Середа 12.02.2020 Трьох святителів: Василія Великого, Григорія Богослова і Йоана Золотоустого
09:00 Божественна Літургія.

Субота 15.02.2020  СТРІТЕННЯ ГОСПОДА БОГА І СПАСА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА
09:00 Божественна Літургія.

Неділя 16.02.2020 Про блудного сина
09:00 Божественна Літургія.

Неділя 23.02.2020 М’ясопусна
09:00 Божественна Літургія.