Празник Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього

“Хресту Твоєму поклоняємось, Владико, і святеє воскресення Твоє славимо”…

Сьогодні Христова Церква торжественно святкує Празник Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Хрест для нас є  фундаментом і основою нашого християнського життя, тому що на хресті Спаситель Господь Ісус Христос визволив людину від рабства та гріха: «Він знищив розписку, що була проти нас, що нас осуджувала, разом з приписами; він її зробив нечинною, прибивши до хреста» (Кол.2:14;). Хрест це спасіння та наша надія; на хрест ми повинні покладатися і ним хвалитися: «Мене ж не доведи, Боже, чимсь хвалитися, як тільки хрестом Господа нашого Ісуса Христа»  (Гал.6:14).

Хрест це тріумф – тріумф Божої любові, це ніжний дотик Божого милосердя для кожного з нас. Цього дня ми прикрашаємо хрест, як подяку Христові за ті терпіння котрі Він витерпів, взамін за терня складаємо Богові в пожертву квіти та наші серця. Дуже приємною, жертовною та особливою подією на парафії стало те, що цього року старанням парафіян котрі зробили пожертву на квіти, по-особливому віддали честь Животворящому Хресту, а саме особливим старанням пані Віри Небелюк котра зробила композицію з квітів та прикрасила тетрапод   на якому є виставлений хрест. Ця композиція стала чудовим прикладом для парафіян – бо кожна квітка уособлює життя християнина котрий споглядає у центр свого духовного життя, а саме споглядає на хрест. Святкову Божественну Літургію відслужив о. Тарас Стельмащук, котрий наголосив на важливості Хреста у житті кожного. Після Літургії кожний вірний мав нагоду приступити та вшанувати  до Животворящого Хреста, цілуючи його та дякуючи Богові за Його жертву та спасіння наших душ.

Автор: о.Василь Юсько

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento