Оновлення Євангелія

Відбулася реставрація старої книги Євангелія в храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Реставрація книги це довгий і клопіткий процес! Починається усе з огляду книги та визначення пошкоджень що потребують відновлення, опісля наступає процес підбору матеріалів для відновлення що відповідають оригіналу.

В нашому випадку Євангеліє потребувало тотального догляду, оскільки: зображення Євангелистів частково стерлися, різьба покрилась брудом, обкладинка зносилася і полиняла, її кутки протерлися і розслоїлися, перепліт зносився і деякі частини просто випадали.

Тому, враховуючи всі пошкодження, були здіснені наступні роботи: 1) прошивання та укріплення книжкового блоку; 2) створення нової обкладинки. Після підготовки двох частин наступає третій етап: з’єднання в єдине. Для цього було використане скловолокно, щоб закріпити блок у обгортку, яке після висихання було приховане за допомогою вставних сторінок зі штучної замші у колір обгортки. Також для зручності користування були закріплені закладки. Різьба та зображення ликів були покриті лаком для захисту від зовнішніх чинників та закріплені на обкладинці. Додали металеві куточки.

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento