Минуле і теперішнє Делятинської дитячої музичної школи

Делятинська дитяча музична школа створена на базі філіалу Надвірнянської ДМШ у 1974 році. Працювало 12 вчителів, очолювала колектив у перший рік роботи – Данилко Людмила Григорівна. У 1977р. обласне управління культури пропонує Сергію Орлу посаду директора Делятинської ДМШ (1977 – 1985р.р.). Орел Сергій Степанович ( заслужений артист України ) поряд з основною роботою по навчальному процесу у цьому ж році на базі школи організовує оркестр народної музики ,,Аркан”. Вже на другий рік колективу присвоюється почесне звання ,,народного
самодіяльного” і відтоді почалася справжня творча робота, яка все більше заявляла про свою неповторність, майстерність народних самородків. Першими учасниками ансамблю « Черлені пацьорки» були: художній керівник Володимир Черленюк – колишній випускник музичної школи, Михайло Куцінко (директор ДМШ), викладачі школи : Василь Дяченко, Олександра Мажевська, Тетяна Романіщак, Зоряна Вацик, Михайло Довбенюк, Василь Слободян, а також колишні випускники музичної школи: Ярослава Нищей, Оксана Василишин, Надія Яворська та Роман Хопта. Недавно ансамбль відсвяткував свій 20-річний ювілей.
На посаді директорів музичної школи перебували: Ковалишин Юрій Дмитрович, Куцінко Михайло Васильович, Мажевська Олександра Олексіївна. З 2002 року і по теперішній час дану посаду займає Іваньо Володимир Ілліч.
За останні роки у музичній школі замінили старі дерев’яні вікна на сучасні – теплозберігаючі, оновили фасад школи, прекрили та відремонтували дах, а також цього року поміняли систему опалення. Тепер діткам тепло і комфортно оволодівати навичками гри на різних інструментах.
На даний час у музичній школі можна навчитися професійно оволодіти такими інструментами : скрипка, гітара, бандура, цимбали, баян, акордеон, фортепіано, сопілка, саксофон, ксилофон, ударні інструменти, а також навчитися професійно співати на уроках вокалу та на заняттях шкільного хору.
Заняття у музичній школі відбуваються у другій половині дня, уроки проводяться індивідуально з кожним учнем, що дає змогу краще розвинути музичні здібності дитини. Вчитель проводить два уроки на тиждень по спецінструменту та один урок по сольфеджіо.
Запрошуємо всіх охочих, які мають мрію грати на музичних інструментах, до нашої музичної школи!!!

Декілька фактів, чому дітям треба вивчати музику:

muz 1Заняття музикою виховують силу волі та дисципліну,
займатись на інструменті потрібно постійно, регулярно і без перерв.
Займаючись музикою, дитина розвиває математичні здібності, вона вчиться мислити просторово, запам’ятовуючи нотний текст.
Музика і мова – брати-близнюки, вони народилися один за одним: спочатку старший – музика, потім молодший – словесна мова, і в нашому мозку вони продовжують жити поруч. Фрази і речення, коми і крапки, питання і вигуки є і в музиці, і в мові.
Музичні заняття розвивають навички спілкування або, як їх сьогодні називають, комунікативні навички.
Музиканти ніжні і одночасно мужні, музика пом’якшує норов, але, щоб в ній досягти успіху треба бути мужнім.
І, нарешті, музика – найкращий шлях до життєвого успіху!!!

muz 2(після оновлення фасаду і перекриття даху)

muz 3

(до реставрації даху)

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento