Мій погляд як випускниці Катехитичної школи

IMG_8635Катехитична школа імені Симеона Лукача – уроки правильного життя, місце поширення християнських цінностей, дружня атмосфера тепла чи вірний дороговказ у майбутнє?

Можливо, не всі знають про катехитичну школу в Делятині, але я думаю, що багатьом відомо про неї. Тому починаючи писати про школу, я не хотіла опиратися на умовності, нудно описуючи її стіни та зовсім не мала бажання  нав’язувати свою думку. Проте, взявшись за цю справу, я перш за все пригадувала всі моменти та миті, які тісно пов’язані з нею.

Зараз я випускниця як звичайної середньої школи, так паралельно і катехитичної школи. А все почалося… з вибору, який робив мій внутрішній голос. Це було 5 років назад. Катехитичної школи ще як такої не існувало, тобто не було таких умов для навчання, як є зараз. Проте була група дітей, які хотіли розвиватись, спілкуватись, відкривати щось для себе нове і пізнавати все довкола під керівництвом наших отців та під благословенням Бога. Поступово з Божою допомогою та працею отців наша спільнота зростала, з’явилась будівля, яку відремонтували та влаштували всі умови для навчання і збору молоді. Звичайно, річ зовсім не в стінах, а в тій атмосфері та того запалу, бажання до розвитку як самого себе, так і всього, що оточує, який був у нашої молоді і який є зараз.

Як не як, але багато приємних та незабутніх моментів мого життя є не те що пов’язані, а пригадуються під знаком катехитичної школи. Можна з упевненістю сказати, що шкільні уроки з різних дисциплін, які я отримувала, аналізувала та запам’ятовувала не пройдуть даремно, оминувши мої думки та не залишивши ані крихти досвіду. Бо саме вони принесли мені знання, ясність розуму та широку обізнаність.  Ці знання не натрапити на дорозі, не розміняти та не прогайнувати. Але крім уроків  було ще багато цікавого. Адже при катехитичній школі діє молодіжний центр і дві спільноти: « Архибратство святого священомученика Йосафата» та «Товариство Святої Ольги», де кожна молода людина, яка має бажання, може розвиватись та бути у нагоді служінню ближньому. Тут організовувались різноманітні квести, змагання, перегляди повчальних фільмів, поїздки, табори, прощі… Все напевно не перерахувати. Але дружня атмосфера, де кожен може розкритися, цікаве спілкування, де можна поділитися або обговорити організацію якогось заходу є безцінними. Адже наша група людей не є просто так. Це модель спільноти, де кожен має місце і право на допомогу, на розвиток, на щирість та на дружбу. Скільки було моментів радості та щастя бути саме тут, у цю хвилину. Ці миттєвості так скажімо неможливо просто забути, бо вони не дають на те згоди, якби ти не старався.

Загалом навчання в катехитичній школі та участь у спільноті залишили позитивний відбиток у серці. А ті хвилини, проведені тут, врізалися в пам’ять без жодного промаху та закарбувалися. І знаєте, чомусь вони пахнуть літом.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento