Людина, яка об’єднує навіть після своєї смерті

Декілька днів тому, а саме 31 травня відійшов у вічність Блаженніший Любомир Гузар – предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, кардинал Католицької Церкви. Але він не тільки був головою УГКЦ у важкі часи, коли треба було рішучих дій та мужності попри все піднімати церкву, а разом з нею й український народ, а й був людиною насамперед простою, від якої віє мудрістю, виваженістю та розсудливістю. Він був Батьком нашого народу, при якому ми відчували себе безпечно та впевнено, відчували захист та силу, бо за ним стояв Бог. Тому перехід до неба Блаженнішого не залишив осторонь нікого, бо його втрата є дуже важкою для нас.

На цих днях його тіло було привезено до Львова, а саме до церкви св. Юри, звідки Любомир Гузар був родом, де відбулась Заупокійна Архиєрейська літургія. Всі бажаючі могли попрощатися з ним, віддавши останню шану. Крім того, храм був відчинений цілодобово, і найбільше вразило те, що людей не меншало. Черга тягнулась на цілу площу поблизу Архикатедрального собору. Великий екран, який був розміщений на площі, транслював фільми про того, хто відродив нашу церкву. Люди не переставали сходитися, навіть пізно вночі. Це говорить про те, що Любомир Гузар завжди об’єднював український народ, навіть зараз. 3 червня труну з тілом патріарха  винесли із храму на руках. Святоюрська гора, вщент заповнена людьми, вибухнула оплесками. Далі відбулась  прощальна хода містом. Потім відправили панахиду у храмі Михаїла студійського уставу, до якого належав Патріарх. І вже звідси поховальний кортеж вирушив до Києва. Попрощатися з Гузаром за ці дні прийшло понад 500 тисяч людей.

Вічна пам’ять Блаженнішому. Хоча його немає серед живих, але він і надалі з нами, тільки споглядає з неба.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento