Елетронна петиція до Президента стосовно будови біля Собору УГКЦ у Києві

Інструкція заповнення Електронної петиції (Петиція №22/025129-еп)

«Захистити Патріарший Собор УГКЦ від руйнівного впливу незаконного будівництва житлово-офісного комплексу між вул. Микільсько-Слобідська та Броварським проспектом у Дніпровському районі м. Києва»

 

ПОТРЕБА ПОШИРИТИ ІНСТРУКЦІЮ СЕРЕД СВЯЩЕНИКІВ, СВЯЩЕНИЧИХ РОДИН, МОНАШЕСТВА, СЕМІНАРИСТІВ, СТУДЕНТІВ ТА ВИПУСКНИКІВ УКУ, КАТЕХИТІВ, ЧЛЕНІВ МИРЯНСЬКИХ СПІЛЬНОТ, ПАРАФІЯН, МОЛОДІ!!!

ВАЖЛИВО НАБРАТИ – 25.000 ГОЛОСІВ!!!

 

 

 1. 1. Підготувати Е-Майл та Ідентифікаційний код.

  2. Зайти на сайт Президента Україні – https://petition.president.gov.ua/registration

  3. В реєстраційні формі вписати: Ваш Е-Мейл, Пароль (не обов’яково має співпадати з паролем Вашого Е-Мейла) – двічі, Зображення-Цифри, поставити «Галочку», «Наступний крок» (див. візуалізація заповнення петиції – 1 ст.).

 2. 4. Перейти на Ваш Е-Мейл – перевірити лист від «Електронні петиції Президенту України – infop@president.gov.ua» і для Активації – перейти за інтерактивним посиланням (див. візуалізація заповнення петиції – 2 ст.).

  5. Для перевірки Ваших даних введіть Ваше ПІБ та Ідентифікаційний код (див. візуалізація заповнення петиції – 3 ст.) і чекайте на перевірку Ваших даних (див. візуалізація заповнення петиції – 4 ст.) та перевіряйте ТЕРПЕЛИВО Ваш Е-Мейл, коли прийде інформація, що Ви зареєстровані.

  6. Перейдіть за посиланням до Вашого особистого кабінету: https://petition.president.gov.ua/login?redirect=/ , введіть Е-Мейл та Пароль, який вводили при реєстрації, та поставте «Галочку» біля напису «Я не робот»

  7. Перейдіть за цим посиланням до Петиції щодо Собору – https://petition.president.gov.ua/petition/25129 та проголосуйте.

  8. Якщо більше, ніж 3-4 дні не приходить інформація про Вашу реєстрацію, напишіть будь ласка до Київської архиєпархії на Е-Мейл: kyiv.ugcc@gmail.com, щоб ми могли сигналізувати в ІТ-відділ Адміністрації Президента. Уточнюючі запитання також просимо присилати на Е-Мейл: kyiv.ugcc@gmail.com.

_______________________

Курія Київської Архиєпархії УГКЦ

t/f +38 (044) 254 56 10
mob. +38 (098) 57-77-331
skype: cudovas
www.ugcc.kiev.ua

вул. Різницька 11 б / 28-29
Київ – 01011

Візуалізація заповнення петиції:

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento