Покора – один з Божих талантів

«Бог гордим противиться, а покірним дає благодать.» (Якова 4:6)

Наше життя не є набором типових та усталених емоцій,  в кожного вони набувають свій відтінок внаслідок якихось певних подій чи моментів. І кожен по- різному їх сприймає та проектує у свої дії. Але, чи відчували ви у деякі миті прилив гніву, настільки, що затьмарював все на шляху до розуміння інших, бурю незгоди, перемішаної з прямолінійною самовпевненістю, які вивергали вулканічний попіл наслідків або гучне відлуння гордості, яка є результатом надмірної еґоцентричності? Напевно кожен з нас подумає : «Так, інколи бувало й таке». Але яка чеснота є повною протилежністю і допомагає звільнитися від цієї  темної сторінки нашої життєвої історії?

Покора… напевно кожен з нас стикався з таким словом у спілкуванні. Недарма інколи кажуть: «Ти такий непокірний!» То що ж означає покора, і як правильно її розуміти? Звичайно, в кожного своя думка, але я спробую навести свій погляд щодо цієї чесноти. Покора є Божим талантом, який, найперше, треба правильно розуміти і використовувати для доброго майбутнього. Хтось вважає, ніби це є надмірна поступливість, інколи навіть на підсвідомому рівні, хтось – м’якість характеру. Тому деякі люди люблять справляти враження непокірності, перечити там, де інколи треба погодитись та вражати своїм скептицизмом та черствістю.

Але покора – це насамперед  вміння покладатися на Бога, віддавати йому всі свої клопоти, проблеми і страх. Інколи це вміння почекати або змиритися з певними подіями, замість того щоб відвертатись від Бога, посилаючись на його нібито байдужість та мовчання на наші молитви. Не забуваймо, Бог краще знає, що нам треба, а що нам шкодить, що нас лікує, а що нас ламає. Крім того покірність – це талант промовчати на виклики долі, які інколи такі нестерпні, що в нас виникає відчуття: чому саме я? Це невдачі, які деколи є такими малими порівняно з важливими але чомусь у деякі миті здаються нам чудовиськами, які висмоктують нашу віру у себе. Не треба піддаватись, а покладатись на Бога. Люди, які мають у серці покору, не дозволяють своїй гордості вийти за межі кордону нашого нормального та критичного ставлення до себе та до інших. Бо горді люди, думаючи, що вони цим методом щось досягнуть, помиляються.

Гордість не будує, вона все нищить. Саме вона є причиною непорозумінь та конфліктів з близькими людьми, внутрішнього неспокою і страху, який хоч не є показовим, але підштовхує до гордині. Тому покірність – це не додаток, а наріжний камінь для міцної споруди успішного життя, який треба використати для фундаменту, а не вже, при будівництві стін, бо в протилежному випадку все завалиться. Покірність допомагає впорядкувати емоції, звичайно ті, які мають тон чорноти і все можуть згубити, допомагає піти на поступки, які в свою чергу дають можливість зробити великий крок у духовному житті. Серце, яке є покірним ніколи не буде тримати злобу, крадькома підпустивши до себе заздрість, яка проявляється у зверхності над іншими.

Тому молоді люди, які часто вважають покірність  недоліком та вадою, намагаючись відвернутись від цього, в свою чергу заперечують Бога у своєму житті і натомість обирають неправильний шлях. Покора є Божим даром який треба використовувати, щоб в душі була гармонія, яка приносить тільки щастя та спокій.

Автор: Христина Нищей.

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento