Святкуй з ялинкою і збережи природу

Цього 2017 року незвичайна ялинка в храмі Різдва Пресвятої Богородиці в селищі Делятин. Парафія долучається до Всеукраїнської Акції «Не рубай ялинку». Щоб зберегти традицію і різдвяний настрій потрібна ялинка, але ж вирубувати ліс теж не є добре. Рішенням стала ялинка зроблена своїми руками із окремих гілок ялини щоб не рубати дерев.

Хвойний ліс насичує атмосферу фітонцидами (біологічно активними речовинами, які вбивають чи пригнічують зростання і розвиток бактерій, мікроскопічних грибів та інших форм мікроорганізмів), добре поглинає шум, служить фільтром від пилу.

Зустріч Нового року традиційно пов’язана в житті багатьох людей із зеленою ­красунею. Звичайно, справжню ялинку не зможе замінити ніяка інша, однак ­намагання відмовитися від згубної звички вирубувати дерева до зимових свят – ­позитивна тенденція, що пропагується в усьому світі.

В Україні протягом багатьох років проводиться акція “Не рубай ялинку!”, спрямована на збереження зеленого багатства України – хвойних лісів. Ця акція не тільки попереджає незаконне вирубування хвойних дерев, а й формує громадську думку про “ялинкову” проблему.

Джерело: бюро УГКЦ з питань екології.

Таким чином є і свято і ялинка на святі і екологічного гріха не має.