Звітно-виборчі збори Товариства Св. Ольги в 2018

У четвер 2 серпня 2018 року в приміщенні Делятинського молодіжно-катехитичного центру відбулися Загальні звітно-виборчі збори Товариства Святої Ольги (далі ТСО). На зборах обговорились загальні питання Товариства, а також колишній скарбник – Христина Нищей зробила фінансовий звіт про доходи та видатки Товариства за минулий рік.

Після фінансового звіту були проведені вибори Управи ТСО за участі о. Петра Мойсяка, як голови зборів і дійсних та почесних учасників Товариства. Традиційно, голосування відбувалося таємно і вже у першому турі було обрано нового голову ТСО, заступника голови, секретаря, скарбника та п’ятого учасника управи. Згідно системи відносної більшості переміг кандидат, який отримав найбільшу кількість голосів. За рішенням зборів голоси підраховував Цибик Тарас.

За підсумками голосування була обрана нова Управа ТСО, а саме:
Голова ТСО – Цибик Уляна;
Заступник голови – Штучна Богдана;
Секретар – Семанюк Руслана;
Скарбник – Юсько Роксолана;
П’ятий учасник управи – Гринишин Юлія.

Кожен новообраний з Управи подякував за довіру присутнім та поділився планами на майбутнє. Після офіційної частини голосування продовжили міні-святкування та було зроблено декілька світлин на згадку.

Всім бажаємо успішної та плідної праці!

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento