Жертовність – обов’язок чи внутрішній вогонь?

Все – таки існує щось невидиме, що підштовхує іноді на важливі кроки, коли ми не задумуємось над деталями, а просто діємо. Це живе у серці, проте не в кожному і не завжди. Воно або згасає або розгоряється, не потребуючи додаткових джерел, але спитавши дозволу на наслідки, які набирають форми вдячності з домішками спокою. Що ж це? Що наштовхує на милосердя і щирість? Що підказує серцю віддати частинку свого світла? Внутрішній компас життя, який веде у правильному напрямі, до якого ми інколи йдемо не свідомо з відчуттям обов’язку чи той орієнтир, який не потребує слів та аналізу, а просто слухає серце?

Бувають такі моменти, коли ми можемо не тільки допомогти, поділитись з кимось своїм теплом та милосердям, а й віддати все заради щастя близької людини. Похідною цього є жертовність, яка є тим Божим талантом, що має неабияку вагу і може змінити не тільки нас самих, а й світогляд тих людей, яких ми підтримали у важкі хвилини. Цей Божий талант може займати ціле серце, і від цього воно є живим й не кам’яніє від рутинних клопотів та проблем, а може і ховатись у закутках, проте не втрачати своєї сили та світла. Інколи зустрічаємо таких людей, які зовні здаються, ніби зроблені із заліза, наскільки мають жорсткий характер та зовнішній холод, що одразу складають враження людини, від якої  можна не чекати допомоги та поради. Але у складну хвилину такі люди можуть повернути віру в себе і врятувати від падіння. І навпаки вірні друзі здатні розплавити серце на шорстку рідину, яка не має нічого спільного з життям. Це реальність, і все може обернутися у протилежному нами очікуванню. Як би не було, ті люди, які можуть заради близької людини зробити все, що у ряді можливостей, є діамантами серед фіанітів. Бо жертовне серце є насамперед щире, яке не знає інших варіантів або тіньових схем з користю для себе.

Але не слід забувати, що жертовність – це не тільки мужній та героїчний вчинок, який відбувається один раз, а залишає взірець для наслідування на все життя. Це щось набагато більше і проявляється кожного дня у любові батьків до дітей, їхньому щоденному піклуванні, недоспаних їхніх ночах, витривалості, терпеливості, відповідальності. Крім того, ми проявляємо жертовність у ставленні до батьків, допомозі,  підтримці та повазі, у подружжі, де жертовність являє собою мудрість, коли треба пробачити,  поступитись у суперечці, віддавати любов, милосердя та вірність. Тому цей талант ніби можна окреслити одним поняттям, але контур часто стає розмитим. І все ж ті, що здатні до жертовності, здатні до великого.

Чи легко чимось жертвувати? Але те, що втрачаєш повертається удвічі бідьшим, якщо ні – то воно не ваше. Жертовність це – внутрішній спалах сили, наснаги, любові та спокою.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento