Засідання круглого столу про Основи християнської етики в Делятинській ОТГ

17.05.2018 року з ініціативи пароха УГКЦ смт. Делятин о. Богдана Іванюка та підтримки влади Делятинської ОТГ: голови Клим’юка Богдана Богдановича, секретаря Кухтарук Віри  Дмитрівни та керівника освіти Гаврилюка Михайла Миколайовичаі за участю всіх директорів (шкіл) ліцеїв та старостів сіл Заріччя, Чорні Ослави, Чорний Потік і вчителів християнської етики відбувся круглий стіл на тему: «Виховання дітей і молоді на християнських цінностях в умовах ОТГ». Всіх учасників круглого столу, які зібрались в Делятинському ліцеї №1, привітав о. Богдан та директор ліцею Петрішак Олег Ілліч. Усі присутні також помолилися молебень до Цариці України у шкільній каплиці.

Засідання круглого столу відбулось в катехитичні школі імені блаженного Симеона Лукача УГКЦ. У вступному слові о. Богдан сказав: «Україна переживає важкі випробування: війну, насилля утиски, глибоку духовну і культурну кризи. Без духовного відродження суспільства на християнських цінностях ми не можемо мріяти про побудову Суверенної, Гуманної, Цивілізованої правової Держави.
Християнська мораль не тільки плекає певні норми поведінки, але і виховує людину в любові до Бога, до своєї землі, до родини. Християнське виховання має починатися в першу чергу з сім’ї, але повніше продовжуватися в дитячих садках, в середніх та вищих навчальних закладах.
Ми пережили часи, коли вдома батьки говорили про існування Бога, а в школах – зовсім протилежне. Наслідком цього зараз маємо певний моральний занепад християнських цінностей у «вищих еталонах влади», коли особа дбає тільки про себе та своїх рідних, при цьому забуваючи про свого ближнього і маємо яскравий біблійний приклад про Багача і Лазаря.
На суді Христа Пилат каже: «Я маю владу тебе відпустити, і маю владу тебе розіп’ясти», – Ісус дає відповідь: «Ти не мав би наді мною жодної влади, якби тобі не було дано згори». Каже Христос: «Кому багато дано, з того будуть багато вимагати». Кожен з нас має певну владу, яку тимчасово ми виконуємо з волі Божої, і тому за цю владу, повірену нам, ми несемо відповідальність перед суспільством, котре дало нам можливість реалізовувати цю владу, і перед Богом».

Опісля виступила секретар Делятинської ОТГ Кухтарук Віра Дмитрівна, яка подякувала священикам, гостям, директорам та всім учасникам  круглого столу, і закликала присутніх, щоб спільно працювати для покращення і втілення християнських засад. До слова також були запрошені гості: методист християнської етики Івано-Франківського обласного інституту післядипломної освіти Сміх Світлана та доцент кафедри теорії та методики навчання Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Дрогобицький Ігор вказавши про єрархічні цінності в житті суспільства та кожної людини. В обговоренні даного питання взяли участь о. Казимир Галімурка УРКЦ, о. Петро Мойсяк, директор катихитичної школи УГКЦ, о. Любомир Мандзюк УГКЦ, о. Микола Грицанюк УПЦ КП, а також  директори ліцеїв, старости, батьки. В кінці обговорення була прийнята резолюція, яка говорить про те, що християнська етика як предмет і надалі має бути в загальноосвітніх школах.

Інформаційна служба парафії.

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento