Воздвиження чесного Хреста Господнього – доказ любові Бога до нас

Що потрібно людині, щоб просто повірити? Побачити бажану картину, почути істинну правду, яка не завжди збігається з межею наших ілюзій чи торкнутись до цієї правди? Бо ж є такі серця, які своє світло загороджують всілякими способами: сіткою страху, через яку і пилинка сумнівів про справжній розклад крил на елементи безпомічності не пройде, великим і темним покривалом самотності, яку завжди вдається маскувати, але це тільки на перший погляд, і важкими замками недовіри до всіх. І відкрити ці семизначні коди закритості до всього доброго та щирого навряд чи вдається першим разом. Хіба тільки, коли простягнути руку на допомогу і покластись на Бога. А Він ніколи не підведе.

Але існують і такі крила за спиною, які можуть вільно злетіти без вагань і сумнівів. Вони повністю відкриті до світу, приймають його таким яким він є без всяких перевірок та конфронтації. Бо щоб вірити Богові не обов’язково Його бачити, головне вміти відчувати Його присутність не лише у разі кризових ситуацій, а й коли щастя переповнює всі межі й висвітлює свої вияви радістю в очах. Воздвиження чесного Христа – подія, яка змінила не просто історію нашої Церкви, а й наше ставлення до наших відносин з Богом. Віднайдення справжнього хреста, на якому було розп’ято Ісуса у IV ст. не займало місце серед ряду випадковостей. Саме початком вшанування цього  свята стало посвячення храму Господнього Воскресіння, що його збудував св. Костянтин Великий на Голготі в Єрусалимі у 335 році. А наступного дня відбулось урочисте воздвиження віднайденого Хреста. І хоча до знаходження  реліквій, як і будь яких речей як історичної цінності, так і релігійної, слід відноситись критично й без сліпої наївності, проте не слід цьому постійному аналізу давати занадто багато свободи у своєму серці, бо вона може згодом перетворитись на полон наших думок. Все ж цей день багато що пояснює і розставляє всі розділові знаки за належним порядком без страху на осуд та зневіру. Але і у нашій свідомості повинні всюди стояти крапки після незакінчених недосказань, адресованих Богові. Бо навіщо щось від нього приховувати, обурюватись, тримати у серці потаємну кімнату, в якій можемо загородитись від всього світу. Але ж все одно Бог не піддається таким поняттям, як брехня, Йому не властива лукавість. Бо віддавши свого сина Він пожертвував всім. І сьогодні слід задуматись, чи ми в силах сказати «Ні», коли це потрібно, але важко, і сказати «Так», коли виникають сотні перешкод.

Воздвиження чесного Хреста – згадка про жертовну Господню любов, яку нам теж слід гартувати у своєму серці. Як? Не тільки пам’ятати про неї, а й підкидувати у її вогонь дрова віри, щоб воно освітлювало все довкола і найголовніше нас самих.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento