Воскресіння Ісуса Христа є поштовхом до нашого відродження душі

Затамувавши подих та створюючи безліч завдань у підготовці до свята, ми очікуємо Великдень. У всіх на думці з’являється ланцюжок : весна, зустріч з рідними, паска та відпочинок. Але розбити цей заплутаний клубок стереотипів вкрай важко, бо у гру ступили давно усталені звичаї. Все було б добре, якби ці звичаї не втрачали свого істинного значення, а натомість вони не просто трансформуються під тиском сучасного виміру, а втрачають свій зміст. Бо правда, це родинне свято, але водночас це є час, який ми повинні присвятити тільки собі. І це зовсім не марка егоїзму, а шлях до рятунку.

Воскресіння Христове – головне свято богослужебного року. Ісус Христос за Біблією воскрес рано-вранці і Воскресіння супроводжувалося великим землетрусом. Але ця подія не повинна у наших очах набирати формального значення та бути просто приводом для святкування. Зміни повинні відбуватися в нашій душі під знаменами Господнього воскресіння. Це час запитань і відповідей, коли ми себе запитуємо про стан нашого серце, чи ба воно не є у напіврозбитому стані, коли стіни вже зовсім вкриті тріщинами. Проте відповіддю на це запитання мають бути не звичайні слова, а дії, які є тим першим кроком до нашого власного відродження. Бо що означає саме слово Паска? Не кожний відповість на це питання. Паска дослівно означає перехід від неволі до свободи. То що нам заважає здійснити цей перехід? Для цього достатньо довіритись Богові, не закриваючись і не ховаючи свій страх або невпевненість. Не відпускати те, що насправді для нас є  джерелом життєвих сил та водночас зробити кардинальну зміну наших поглядів та цінностей. Звільнитись від своїх слабкостей, які є тією пасткою власного невміння вибратись із спокус. Відкинути наші залежності від чужих думок, докорів та сумнівів, які й тільки роблять, що з’їдають нас зсередини, залишаючи тільки зовнішню маску «Все гаразд».  Важко перейти межу через самого себе, але тільки зробивши це, ми зможемо вільно дихати без каміння гніву та нещирості.

То що краще? Зупинитись на місці, не ступаючи ні кроку, чи впевнено пробивати скелі своїх слабкостей? Великдень – це час змін і звершень, які є переходом до любові як до себе, так і до ближніх.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento