Володимир Великий – особистість, яка не боїться перешкод, а вміло долає їх

TsarSimeon_zpsa89e98e6Немає такої країни, яка б не славилась своєю когортою героїв, правителів, а чи простих людей, які змінили карту світу вздовж і впоперек. Без сумніву, такі люди, які були піднесені ніби до Олімпу чи за життя, а чи після смерті,  стають свого роду обличчям нації, її поводирем як у минулому часі, так і в майбутніх кроках, бо стають основою світобачення та певної діаграми ментальності. Все ж святі люди, які стали відомі завдяки своїми хоробрими вчинками або ж серцем, в якому не існує холодів і злив, так само постають в уяві людей певним портретом, риси з якого варто інколи переносити пензлем на своє полотно, так як ті контури тільки добавлять йому яскравості й того, що буде відрізняти його від інших.

68494.p988 рік – точка відліку, яка докорінно змінила як історію українського народу, так і його вірування, світобачення та думки. Цього дня сталося те, що мало наслідки протягом наступних століть та відлуння у серцях людей. Ця подія стала певним ключем до входу Русі у коло могутніх християнських держав, стала певним мостом між минулим язичницьким, сповненим конфліктів та різноголосся та майбутнім, тим що стало розвитком та динамікою піднесення країни і її визнання Візантією завдяки мудрості та рішучості Володимира Великого. Хоча шлях християнізації імперії,  якій був притаманний не однорідний контингент населення, а різноплемінна структура, розпочався на думку багатьох науковців ще за часів перших правителів – Аскольда і Діра, проте саме Володимир зробив спробу не тільки приватно прийняти християнство, а й охрестити всіх людей у Русі, що було рішенням дуже ризикованим та небезпечним. Адже могли розпочатись повстання, бунти, замахи на життя з боку дружини та знаті, які мали зовсім протилежні думки з цього питання. Проте той, хто не боїться приймати кардинальні рішення, не боїться приймати наслідки, які б вони не були і як би вони не впливали на життя, бо часто такими бажаннями до змін керують не тільки зовнішні обставини, а і Бог, який завжди біля нас. От і прийняття християнства, як державної релігії не тільки символізує новий етап розвитку української держави, а й стає ключовим орієнтиром у серцях людей, можливо не одразу, проте з часом все ж таки християнство стало домінуючим, бо є правдивим й істинним. Тому сьогодні Церква відзначає та вшановує день святого Володимира, бо він не тільки був правителем, якого боялись та поважали оточуючі, а й людиною, яка поважала та любила Бога. Адже тільки із Божою допомогою та Його підтримкою людина отримує великий заряд енергії та наснаги до тих звершень, які її підносять у духовному житті.

І хоча  Володимир Великий жив сотні років тому, був мудрим та рішучим правителем великої імперії, але був і простою людиною, яка приходила до Бога, не боячись колючих перешкод та розчарувань, не лякаючись падінь. І ми повинні йти до Бога, щоб навкруги не спокушало та не шептало покинути те, що дозволяє любити.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento