Вербна неділя – в серці спокій, а в руках – галузки верби

Сьогодні важливий день не тільки позначкою в календарі, яка майорить великою цифрою серед звичайних та сповіщає про щось вкрай цінне та значуще. Сьогодні день Вербної неділі – подія, яка з року в рік не втрачає своєї актуальності, потрібності, ба навпаки відкриває нові грані розуміння та значення. Насамперед, для нас самих. В’їзд Ісуса Христа в Єрусалим, хоча і відбувся тисячі років тому, але і зараз вчить розуміти речі під різними кутами погляду та допомагає пізнати Бога, навіть за допомогою гілочок верби, але і не тільки.

Урочистий в’їзд до міста, де згодом запанують страждання. Похвала та радісні вигуки, з якими люди кидали галузки пальми, яка означала життя та перемогу, до ніг Христа, зовсім не відповідають та контрастують з тією дорогою, до якої вели Спасителя до Голгофи. Неабиякий дисонанс, але чи існує між цією подією та життям XXI століття зв’язок?

Але чи хтось запитує себе щось подібне? І яку відповідь ви знаходите, коли йдете до церкви, тримаючи в руках кілька гілочок верби, які ви ще вчора прикрашали та якими милувались. У першу чергу, слова слід шукати у серці, яке ми повинні відкрити Богові, без страхів та будь-яких образ, але перед тим зрозуміти, яке значення відкриває нам сьогоднішній день. Що для нас самих означає підготування до Великодня: звичка, традиція, «так треба», а чи можливість – суцільна можливість зрозуміти те, що вже давно Бог намагається нам довести – свою любов. Тому сьогоднішнє свято є мостом, де ми або повертаємось до всього, що тримає наші руки зав’язаними, або перейшовши який, ми стаємо ближчими до Господа. Але перед тим як набратися мужності відпустити все болісне та гріховне, запитайте себе: «Де ключик від мого серця?». Адже ось-ось постукає ненав’язливо Бог.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento