Великодні гаївки – знак радості та торжественості Христового Воскресіння

Кожного року священики смт. Делятина мають традицію у Великодню неділю організовувати гаївки, в яких беруть участь діти різного віку. Пісні, різні ігри під проміннями сонця завжди піднімали настрій та заряджали позитивом. Адже це знак радості та святковості, коли хочеться тільки сміятись.

Так і сьогодні, після Вечірньої, яка мала час відправи о 15:00, біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці відбулись гаївки, незважаючи на дощик та похолодання. Невелике свято підготували діти з катехитичної школи під керівництвом п. Мар’яни Яворської  та о. Тараса Стельмащука. Діти, які  виступали та ділились з нами радістю Господнього Воскресіння, були з різних класів  катехитичної школи, від наймолодших до старших. Почалось все з віршів про Воскресіння Христове. Також цікавими були пісні, які виконав о. Тарас під супровід учнів, які в свою чергу грали на різних музичних інструментах.

Які б хмари не були на небі, але в серцях парафіян сьогодні було світло. Цьогорічні гаївки не дозволили нікому сумувати.

IMG_0390 IMG_0394

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento