Травневі маївки – звернення до Богородиці з акцентом на щирості

Кожного дня у травні відбувається молебень до Пречистої Діви, який у народі називають «маївкою». В Україні традиція служіння маївки поширилась із сусідніх держав, адже у  середині XIX ст. цей молебень практикували у більшості католицьких країн.

Так і у храмах парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Делятині розпочинається час молебня до Матері Божої. Але це не проста традиція, яка втілюється кожного року, коли парафіяни приходять кожного дня на молитву, перетворюючи це в автоматичний механізм дії. Насправді, це час, коли ми можемо звернутись до Богородиці з тим сокровенним, що дійсно є для нас важливим. Коли ми маємо нагоду просити заступництва та доброї поради у разі складних рішень. Слова молебня одні, але промовляє їх кожен по своєму – хтось з наміром подякувати Богородиці за прожиті дні, хтось з благанням допомогти. Але все це є однаково цінним, бо найголовніше – це прийти до храму, відкладаючи всі свої буденні справи. Бо там направду є значно вартісніше, що потрапляє в обіг на небесах.

Травневі маївки є можливістю, щоб акцентувати на щирості у нашій молитві. Бо це є набагато дієвіше, аніж сухі літери.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento