Томина неділя – подія минулого чи наше власне навернення?

День, коли Тома знову повірив, знову пішов правильним шляхом.  Тома своїм невірством та гріхами віддалився від Бога, дозволив сумнівам занапастити своє серце. Але Ісус вийшов йому назустріч, не відвернувся, а дав ще один шанс покаятись, щоб той не заблукав серед тисячі стежок. Він сказав: „Подай сюди твій палець і глянь на мої руки” (Ів. 20, 27). Ці слова говорять не тільки про любов Господа до нас, а про те, що Він ніколи не повернеться до нас спиною, ніколи не стане байдужим до нас, скільки б раз  ми не падали у прірву хиб, Він завжди підкаже нам, де ж загубився наш ліхтарик. Тома, доторкнувшись до рани Ісуса усвідомив безглуздість своїх сумнівів й утвердився у вірі. Так розповідає Святе Письмо нам про навернення учня Христа, але як ми розуміємо цю історію і як ми бачимо справжній зміст, а не просто літери?

Насамперед, це історія великої любові Бога до нас, яка проявляється у Його підтримці та прощенні. Це є ласка, яку ми маємо приймати, а не уникати або ж не помічати. Бо правда, в більшості випадків ми звертаємось до Бога тільки тоді, коли ми чогось потребуємо, а щоденний захист та піклування ми забуваємо і просто не зауважуємо. Як наслідок, вважаємо себе обманутими та покинутими, незважаючи на те, що наша пристань є зовсім не самотньою та віддаленою від Нього. Учнем Ісуса є кожний з нас в деякі моменти життя, а хтось є ним усе життя, в кінці якого навертається. Проте буває, що ми в разі невдач, провалу, яке здається нам кінцем всього, втрачаємо віру в Бога, в себе, в краще та світле. Ми вважаємо, що нічого не може нас переконати та змінити нашу закам’янілу позицію. Все ж це відчуття ми передаємо іншим й створюється цілий ланцюжок розчарування. Проте ніколи не пізно простягнути руку, для цього потрібно лише повірити.

Піти назустріч, поборовши свої слабкості та сумніви – основа віри та її фундамент. Якою б важкою не була перша цеглина сили духу, покласти її – це перший крок до навернення.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento