Тезе об’єднує

П’ять днів прожиття емоцій та вражень, які для когось відкрили нові обрії пізнання світу, а для когось стали місцем відпочинку від турбот цього світу. П’ять днів відчуття присутності Бога – у спільній молитві, у щирості, у серці. Дні тиші та постійного руху вперед, дні усмішок та нових знайомств, час запитань та відповідей самому собі. Ось таким була цьогорічна регіональна зустріч Тезе, яка вперше відбувалась в Україні – у Львові та стала майданчиком обміну думками молоді з усього світу.

Молодь парафії Різдва Пресвятої Богородиці не могла оминути таку подію, яка є рідкісною можливістю пізнати Бога, себе та ближніх. Хлопці з Архибратства Святого Священномученика Йосафата, дівчата з Товариства Святої Княгині Ольги й учні Катехитичної школи ім. Симеона Лукача під керівництвом о. Петра Мойсяка відвідали зустріч Тезе, яка тривала з 27 квітня до 1 травня. Спільні молитви молоді з усього світу на стадіоні СКА – молитви, що об’єднували і водночас змушували задуматись кожного зокрема. Семінари, які були різними, на будь-який смак. Проте зустрічі із Преосвященним владикою Борисом Ґудзяком, із особистим секретарем Йосифа Сліпого – о. Іваном Дацьком – такі заходи приносять набагато більше, ніж позитивні враження. Унікальні люди із своїми унікальними історіями та поглядами на світ. Успіх – це радіти життю, ділитись ним та бути в гармонії з самим собою. Ось такі думки залишились після семінарів Спільні обіди, вечері, прогулянки Львовом залишили по собі теплі спогади з передчуттям літа.

Безперечно, такі зустрічі молоді, як Тезе, варто відвідати, навіть для того, щоб відпочити від життя, а чи навпаки, відчути його.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento