Терпеливі отримують те, чого не чекають

Бо вам терпеливість потрібна, щоб Божу волю вчинити й прийняти обітницю.»

(До євреїв 10:36)

Ми завжди живемо в очікуванні завтрашнього дня, щоб все почати заново, бажаного результату, інколи так кваплячись, все зіпсувавши нанівець, якогось дива з небес, яке у кожного набирає особливої форми сприйняття. Настає момент, коли ми носимо якусь мрію в серці або живемо якимось бажаннями, які втілити в життя вкрай важко. Для цього треба прикласти не те що багато зусиль, а цілий вагон з кількома тонами терпеливості. Хоча ми тільки асимілюємо її наявність, чимдуж добиваючись цілі, навіть через біль інших людей. Це пастка, бо немає легких доріг, а якщо є, то за ними зникають будь – які підказки до повернення.

Чи ви відчували присмак осаду після бурі сказаних слів або ж вимовлених образ, коли це все мало зворотню дію. Бо часто ми можемо осуджувати друзів, близьких, не знаючи про правдиву причину їхніх вчинків або ж реальний перебіг обставин. Нам легше не знати, не розуміти всю суть і разом з тим завжди залишатись правими. Але поспішні висновки тільки засмічують наш досвід і роблять його не справжнім, а тільки подібним до нього. Інколи наша заздрість закриває нам очі і стає нашим поводирем, хоча інколи і немає чому заздрити. Ми це зрозуміємо, коли будемо жити за власними кресленнями, а не чужими, які не нашого формату. Для цього нам треба змінити в собі одну річ. Це набратися терпеливості та мудрості.

Що ж означає бути терпеливим? Бо, справді, ми вважаємо, що це вміння перетерпіти і витримати всі труднощі, всі спокуси, які проходять повз і манять до себе. Це вміння вистояти та всі емоційні закиди на нашу територію не просто не допускати, а не реагувати на них. Бо провокативні наступи мають тільки одну мету – вивести нас із рівноваги, цим самим нейтралізувавши наше здорове мислення. Так, це правда, яку ми знаємо, але не вважаємо за потрібне втілювати в реальність. Насправді, терпеливість – це не проста «поблажливість», обережне та відкрите ставлення до людей. Як то кажуть, відкритість посмішки із замкненим серцем. Терпеливі здатні бачити глибину речей та наскрізь людей, що оточують, коли інші не бачать. Терпеливі спокійно із повільною швидкістю переганяють інших, бо з останніх стають першими. Бо хіба швидко і просто пройдеш вкриту колючими кущами дорогу до Бога, аніж розрекламовану та популярну рівну дорогу з позначкою «Тут буде добре»? Друга здається більш привабливіша, але ті хто йдуть нею приходять в нікуди, а вертатися вже багатьом немає сил. Бо часто ми підсвідомо хочемо всього кращого, якіснішого, все, що не потребує зусиль та відмови від своїх гріхів. Але і терпеливість проявляється в буденному житті, коли ми терпеливі до батьків, до дітей, чоловіка або дружини, до друзів і колег по роботі. Бо терпеливість – це вміння прощати, навіть те, що тільки примушує зненавидіти. Але ця риса є рисою сильних людей, бо в цьому їх сила. Терпеливість межує із смиренням та доброчесністю. Коли ми не просто поглинаємо мовчки всі випробування, а розуміємо, навіщо вони нам дані. Також це здатність послужити іншим, тобто допомогти і підтримати. А це не завжди легко, коли ця людина викликає в тебе тільки апатію та неприязнь.

І хоча це Божий талант є рідкісним, бо його треба здобути та розвинути, що не кожному вдається через власне небажання жити гідно, але він є панацеєю від походу манівцями до гріхів. І здавалося б, що терпеливі можуть отримати взамін за своє чесне життя, адже так жити є неабияк мужньо та інколи виглядає в очах інших божевіллям. Але вони отримують те, чого ніколи і не чекали.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento