Свято випускників

Без сумніву, кожний випускник стоїть на порозі нового, дорослого життя. Ця мить закінчення школи, коли хочеться сказати «Прощавай» урокам, завданням та різним клопотам чомусь не має одного конкретного змісту. Цей період, коли з гордістю тебе називають випускником є радісним, святковим та із запахом літнього настрою, нових звершень і перемог. Тоді незвіданість майбутнім  просякнута тільки мріями, які не дають спокою. Але водночас цей час трохи має у собі гіркоти, коли озираєшся назад і розумієш: цей етап життя вже пройдений.

Тому як випускниця катехитичної школи імені Симеона Лукача я вирішила написати про наше свято. Ми святкували як наше закінчення навчання, так і п’ятирічний ювілей катехитичної школи. Я не хочу писати про формальності і таке в тому ж дусі. Але я з упевненістю можу сказати, що це свято дуже врізалося в пам’ять і залишило приємні і позитивні враження.

Почнемо з того, що відбулась свята Літургія в наміренні випускників, учнів, їхніх батьків, катехитів, вчителів і класних керівників катехитичної школи у 12:00 год. 25 червня в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Після Служби Божої була урочистість, де діти молодших класів щиро вітали нас своїми піснями і танцями. Крім того, були запрошені батьки, директори загальноосвітніх шкіл Делятина та отці найближчих парафій. Наш клас є під опікою св. Франциска. Тому наш класний керівник о. Василь Юсько приготував нам цікавий подарунок, що був нашою родзинкою. Це були футболки з гербом францисканців. Після вручення свідоцтв про закінчення школи почався благодійний ярмарок, де продавались випічка наших дітей та картини, намальовані гуртківцями  катехитичної школи. Але була одна цікавинка. Була введена нова грошова одиниця – талант. Тільки придбавши «Талант», ти міг щось попробувати смачненьке з випічки.

Знаєте, випускний вечір не може повторюватись, коли ти цього захочеш. Але такі гарні події у житті мають одну особливість. Ти і не хочеш їх повернути, бо в серці вже запанували приємні спогади, які не хочеться витирати.

Автор: Христина Нищей (випускниця Катехитичної школи 2016 р.Б.)

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento