Свята Ольга – взірець мудрості, рішучості й віри

d2164c2bf4643f6207027757502a9cafБезумовно, кожен чув розповіді, а чи пам’ятає уроки історії у школі про княгиню Ольгу, її орієнтири у правлінні та творенні складного механізму державності, реформаторську діяльність та неабияк активну зовнішню політику, основа якої складала зміцнення Русі як незалежної та сильної імперії. І хоча ми не знаємо її біографію до останніх дрібниць, проте саме ця особистість асоціюється у нас при першій згадці з оплотом незламної віри й розсудливості. Чому? Бо саме вона прийняла християнство, охрестилась, незважаючи на язичницькі вірування переважної частини населення й поліетнічність просторів держави, ба навіть думок наближеної знаті й дружини, яка не завжди підтримувала правителів у їхніх поривах до змін. Бо княгиня викувала у своєму серці найміцнішу зброю – мужність.

483d24924d3e02cf0bfb009f553e06a1--golden-pages-ukraine24 липня є днем, коли ми згадуємо та вшановуємо святу Ольгу й стараємось брати приклад з її вчинків, які не тільки були діями та рішеннями правительки, а й простої людини, яка мала різні емоції як світлих, так і темних тонів, яка мала злети і падіння. І хоча пройшло сотні років від її доби у календарі життя, хоча вона була регентом великої держави, це не повинно зашкодити нашому бажанню набратись сили з джерела мудрості й незламності. Із сторони науки її біографія є досі оповитою загадками й закута у сумніви численних істориків. Ми знаємо її як реформаторку Русі, яка встановила та врегулювала принципи й засади збирання данини, як основи поповнення державної скарбниці. Також великою частинкою її як політичного так й особистісного портрету є прийняття християнства. З точки зору тодішньої зовнішньої політики це було виграшним рішенням, яке б принесло Русі союз з Візантією, яка на той час була одним із центрів культури та могутньою військовою силою. Проте не всім відомо, що княгиня очевидно вагалася між двома гілками християнства – католицькою та грецькою. Це підтверджує подія 959 року – Ольга відправила посольство до німецького короля Оттона I із запрошенням їхніх священиків та єпископів, на що король дав згоду. Він відправив єпископа Адальберта, проте ця місія мала невдачу. Славнозвісна помста древлянам досі оповита легендами, але її дії направлені на впокорення їхньої бунтівливості несуть і політичний характер, який часто був вимушеним. Проте не слід забувати про її ревну віру  у Бога, її рішучість та витримку, коли вона міцно стояла на своїх поглядах та ідеалах. Бо не кожен зможе зберегти своє право голосу, те, що дано тільки його серцю, те що примушує рухатись.

Свята Ольга – особистість, що стала нею завдяки вмінню слухати своє серце та Бога. То чому б і нам не навчитись цьому?

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento