Світлий тиждень – час для внутрішнього зростання

Сім днів після Великодня є періодом не простого святкування, а періодом аналізу та прийняття рішень, які стосуються нашої душі. Бо після Христового Воскресіння, потрібно кілька днів, як ми уже й забули про свої обіцянки серцю відкидати гріхи та не бути приманкою спокусам. Все ж наше серце не може весь час бути в режимі очікування, воно й далі буде забруднюватись чадним газом помилок. Без нашої допомоги цього не уникнути. І прийшов час почати.

Світлий тиждень не є буденним та одноманітним, не є копією інших днів. Проте все залежить від нашого сприймання Христового Воскресіння, яке в свою чергу є початком або змін, або бездіяльності. У другому випадку ми будемо спостерігати фатальну картину, фіаско якої ховається в тому, що ми й далі будемо спостерігати. Бо ми навіть і не задумуємось про те, що це є не тільки чудова нагода почати весну в своєму серці, а є й поштовхом до зміни не нас самих, а нашого чорнила життя, його складників. Бо помаху руки замало, якщо чорнило викривлює літери. Яке б наше бажання  не було перегорнути сторінку життя, воно тільки є бажанням. Тому ці дні є тим часом, коли ми повинні навчитись прощати і віддавати тепло, бо це є якісна складова у гармонії та спокої.

Що залишається після відродження нашої душі? Зазвичай тільки часточки любові. Не втрачайте їх, бо без них наше серце залишається самотнім.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento