Страсна п’ятниця – скорбота всього світу і переломний вияв любові Бога до нас

Це день не є серед ряду «до» у наближенні до Великодня. Насамперед цей день є тією точкою відліку не тільки в історії людства, не тільки на сторінках Біблії. Ця подія є така нам знайома і всезнаюча, але водночас далека і зовсім чужа. Чому ж так сформовано сталі концепції сприймання історії любові Бога до нас або ж взагалі сформовано порожнє та байдуже ставлення і не приймання цієї ж любові. Але що нам заважає не ховати ключі від свого серця? Можливо, ми самі.

Розп’яття на хресті було найганебнішою стратою. Такою смертю страчували розбійників, убивць, бунтівників і злочинних рабів. Окрім нестерпних болів у всіх частинах тіла і страждань, розп’ятий відчував страшну спрагу. Коли все було приготовлено, воїни розіп’яли Ісуса Христа. Коли ж розпинали Його, Він молився за Своїх мучителів, говорячи: «Отче, прости їм, бо вони не знають, що роблять». День розчарування, болю і страждань, але не тільки цим відтінком він змальований, а має набагато глибше значення, що не кожному вдається осягнути. Сьогодні ми повинні не просто пекти паску в очікуванні свята, а роздумувати що ж для нас самих означає розп’яття Ісуса та Його Воскресіння. Бо наша душа інколи також окутана темними хмарами, які безсилі проти променів любові. Завданням, яке постає перед нами, є розвіяти страждання нашої душі, яке є наслідком наших гріхів. Для того, щоб це зробити не просто для галочки, а для справжнього зцілення, не вистачає просто нашого бажання, яке є дуже хитким перед спокусами. Насправді, ми повинні навчитися бути дітьми. Адже вони приймають любов і віддають її у двічі більшій кількості, не задумуючись, навіщо так робити,  і чи обернеться для них це вигодою. Якщо ми будемо приймати Божу любов, яка є відображенням страждань на Христі, тоді ми самі будемо любити. І цей день стане стартом нашого вміння прощати та відпускати.

Страсна п’ятниця – це момент нашого усвідомлення того, що є для нас найголовнішим, а що треба відкидати подалі від серця. Поспішіть це зробити, щоб стати вільними від гріхів.

Автор: Христина Нищей

 

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento