Смиренномудреність – це коли вмієш сказати «пробач»

Стріли випробувань, відкритих закидів, які ламають всі наші плани на спокій і щастя є найстрашнішими ворогами нашого серця, бо виїдають всі живі пори, не залишаючи нічого за собою, що дихає на повні легені. Обставини, які діють ніби за таємною угодою проти нас, заздрісні погляди інших, що здатні на те, що ми не можемо навіть уявити та дошкульний вітер образливих слів або ж вчинків, які вже не тримають, а примушують втікати. Глуха стіна, на перший погляд, яка поставала в кожного в серці, і скільки б не стукав, немає до кого докричатись. Це все тільки змішує наші думки з осадом, і ми можемо заблудитись в очевидних речах, зупинившись на пів дорозі і не знаючи, що робити. Але хіба це все є породженням зла? Бо буває так, що достатньо лише одного удару об айсберг і кораблю кінець. Нічого не допоможе від величезних хвиль, які безжальні. Так і з нашими думками, бо ми їх творимо і керуємо ними. Тому не все є наслідком несправедливості, деколи ми самі є її втіленням і самі вчиняємо так над собою.

Що допоможе вистояти нам на рівнині проти різних опадів, які влаштовує життя, коли навколо немає жодної скелі, щоб сховатись? Що може примусити нас прощати, коли зробити це неможливо з нашої людської точки зору. Бо за спиною минулого може бути і зрада, і різні підступи й проста байдужість. Все ж прийняти це все, схиливши та похнюпивши головою неправильно, це зовсім не те, що робить сильна людина. Але йти із запалом, руйнуючи все навколо у разі програшу є повним безглуздям й ознакою не вірного аналізу всього, що відбувається навколо. Хіба такою є хода сильних та мужніх, смиренних та лагідних? Бо немає навколо ніякого двобою, тільки у нашому серці, кожний закуток якого є нам цінний. До кого ми повинні звертатися, коли навколо все здається вбрало німі шати байдужості?

Не забуваймо, що єдиним нашим притулком та добрим порадником є Бог. Не той, що суворо дивиться з постарілих від часу та пилу полотен. А той, що є нашим Батьком і живе у нашій душі. А допоможе нам пізнати Його та бути добрими Його дітьми смиренномудреність. Саме цей Божий талант є тим талантом, що не покидає нас та не стирається із серця, як би ми не намагались. Але смиренномудреність панує там, де спокій, а не галас емоцій. Щоб здобути її, треба насамперед піти назустріч Богові і самому собі. Але все не так просто, бо  можна легко спіткнутись, але встають тільки ті, які не бояться, що все піде не так. Всі труднощі на перший погляд є монстрами у наших дитячих очах, що зараз от – от вискочать і налякають до зупинки серця. Все складно у наших очах, але у Бога все просто. Той, хто володіє цією рисою, не має потреби чистити порцеляну свого серця до білизни, бо не забруднює її. Він вміє сказати «прости», а це слово інколи може рятувати життя. Смиренномудреність – це коли не боїшся ворогів, але водночас і ставишся до них не по – ворожому, а справжніх друзів цінуєш та любиш. Але і хто казав, що ми не повинні любити своїх ворогів? Проте любити – це занадто гучно, просто не кидати у них тим же камінням. Це закон для гідної людини.

З чого складається наше серце? У вашій уяві зараз м’яз, який просто перекачує літри крові. Насправді – це крихка порцеляна, щоб розбити яку досить отруйного шепоту. Оберігайте її смиренномудреністю, і тоді вона стане міцніша.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento