Шоста річниця матерів в молитві на Горішу

17 лютого в Богослужбовій каплиці святого Архистратига Михаїла відбулися молитовні чування з нагоди шостої річниці від дня створення спільноти Матерів в Молитві. З цієї нагоди зібралися всі спільноти з усіх околиць Делятинщини та інших околиць, щоб розділити радість цього торжества. Чування були особливі тим, що у храмі панував мир та спокій у серцях матерів, котрі   поєдналися з Господом у Святих Тайнах. Мабуть найціннішим результатом чувань стало те, що 95 % присутніх у храмі приступили до Святого Причастя, тим самим підтвердивши, що їхні серця є відкритими для Бога. «Спільнота дає свої плоди», – наголосив у проповіді о. Василь, розважаючи з присутніми у храмі над текстом Святого Писання про першу християнську спільноту. «Спільнота є правдивою тоді коли має елементи зазначенні у книзі Діянь Апостолів: перебувають у апостолійській науці, молитві, на ламанні хліба (Божественній Літургії), саме це дозволяє спільноті не просто розвиватися, а давати «своєчасні плоди». Спільнота не може плоди своєї праці тримати тільки для своєї вигоди, а повинна ділитися Дарами котрі Дух Святий подає. Саме спільнота має велику функіцію дияконії у сучасному світі. Спільнота повинна мати єдність, котра уособлює Пресвяту Трійцю».

о. Богдан на завершення чувань подякував всім присутнім та всім, хто спричинився до організації цього родинного свята та зазначив, що саме молитви Матерів є визначними та потрібними для всіх, а особливо для священиків. Спільнота повинна молитися один за одного. Спільнота – це скарб, котрий важливо за словами Господа Нашого Ісуса Христа потрібно покласти де ні міль не підточить, ні злодії не вкрадуть.

Після молитов вірні мали змогу приступити до мировання та отримали пам’ятку чувань дев’ятниці  «за ласку доброго виховання дітей».  Після такого духовного підкріплення всі присутні мали змогу випити теплого чаю.

Прес-служба парафії.

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento