Що таке зичливість?

«Очі всіх уповають на Тебе, і Ти їм поживу даєш своєчасно, Ти руку Свою відкриваєш, і все, що живе, Ти зичливо годуєш!» (Псалми  145:15-16)

 

Звичайно, в кожного були такі хвилини, коли ми відчували теплоту, затишок і тиху радість, які огортали серце, немов приємний, бавовняний шарф у холодну пору. Такі проміжки з нашої кінострічки життя не тліють, навіть якщо їх заховати у темній коморі неспокою. Вони найбільше запам’ятовуються, що б ми не робили. Але що в свою чергу дарує і віддає такі високі температури внутрішнього щастя? Речі, улюблена шоколадка, сонечко за вікном, чи, можливо, просто люди, які оточують нас щодня або, можливо, і ті, які зустрічаються вперше і востаннє? Без сумніву, джерелами позитивного настрою та гарантією віри в себе є близькі нам люди.

Так от що являє собою зичливість? Якої форми і матерії складає цей Божий талант і з чим він взаємодіє? І як його виявляти правильно? Правда, не кожний володіє зичливістю, але і погодьтесь не всі знають, що це таке. Знаєте, прямої відповіді і я не можу дати при проханні пояснити суть поняття зичливості.  Кожний сам розуміє це під своїм виміром світосприйняття. Багато хто з нас вважає, що це дружелюбність, здатність швидко будувати відносини з іншими, комунікативні здібності, якими і не кожний володіє. Хтось натомість вважає, що це добре, безкорисливе ставлення до інших, яке інколи межує з альтруїстичними тенденціями внутрішнього Я.  Інші думають, що зичливими треба бути у певний момент і в певному місці, коли на часу стоїть конкретна вигода, здобути яку можливо тільки через дії інших людей. От я вважаю, що поняття зичливості не має кордонів і меж свого змісту, воно  має домішки  щедрості, доброти, милосердя, які в свою чергу складають єдиний вектор та утворюють внаслідок взаємодії універсальну формулу. Тому щоб проявляти зичливість до близьких людей, обов’язково треба мати ці три складові під знаменами любові, бо без неї ніщо не вистоїть. Тому зичливість – це не тільки добре ставлення, коли, як кажуть, щось треба від людини. Це віддача їх теплоти, спокою, підтримки яка інколи є така потрібна, як вода спраглому.  Зичливими бути не важко. Треба володіти вмінням знаходити ключ до кожного серця і, коли воно закривається й занурюється в морок, треба його відкрити, бо в протилежному випадку настає крах віри в себе. Крім того, зичливість – це не маска під якою ховається черствість, самотність й егоїстичність, яка тримає всі позиції і є лідером серед інших рис. Хоча різне трапляється у житті, але саме цього треба уникати і не допускати до такого сумного прецеденту у нашому серці. Бо як і кожна маска, її фальш відчувається. Тому не дивно, що таких людей запобігають і обходять на стежині життя. Тому зичливість – це насамперед похідна від щирості, а та в свою чергу бере коріння від справжності. Головне не варто недооцінювати цей Божий талант, бо саме він є фундаментом відносин з близькими людьми і з друзями.

Отже, зичливість – це не відтінок нашої палітри серця, а саме її фарби, які в кожного набувають свій колір вияву. Не варто нехтувати цією чеснотою, бо без неї ми б були  ворожими, агресивними та егоїстичними. Головне бути зичливим, і тоді в нашому серці запанує гармонія.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento