Що для нас означає Вербна неділя?

В’їзд Господа Ісуса в Єрусалим, який ми бачимо тільки крізь призму сторінок Біблії, ніяк не пов’язаних із сьогоденням, непохитні традиції, які відображають зовсім інший зміст правди чи те, як ми самі сприймаємо це і творимо свою відповідь .  .  . ?

Вербна неділя – неділя, яка припадає за 7 днів до Великодня і є початком Страсного тижня. На сторінках Біблії літери говорять до нас про урочистий вхід Ісуса Христа в Єрусалим, який знаменував собою безпосереднє наближення Його Страстей і смерті на хресті. Кожний знає про цю знаменну подію, яка відбувалась 2000 років тому. Ми всі йдемо до церкви, тримаючи в руках гілочки верби, але що ми справді відчуваємо? Що це все так має бути, що такий звичай, який не похитнеться в жодному разі навіть під натиском часу. Все ж правда, більшість так думає, заспокоюючи цим напівпорожнє серце, бо воно насправді настільки спрагле, що несила просити в нас допомоги. Але чи має ця переломна подія взаємозв’язок із сьогоденням? Чи, можливо, ми не бачимо її віддзеркалення, а натомість створюємо своє, викривлене?

Коли бачу на вулицях шумного міста людей, які купують гілочки верби я дивлюсь на них з думкою, чи ми справді знаємо що таке Страсний тиждень і підготовка до Великодня? Найперше, що ми думаємо – це відмова від певних продуктів харчування та прибирання будинку. Але це тільки оболонка, яка геть далека від реальності. Натомість, цим ми ще більше піддаємо репресіям наше серце. І як не дивно, ці утиски ми створюємо самі, навіть цього не розуміючи. Бо ця неділя і тиждень перед Великоднем – це насправді не традиція, а перший крок до відродження наших сил та перезавантаження нашої свідомості. Це час, коли ми не просто відмовляємо собі в чомусь, а коли в змозі боротись із самим собою, відкриваючи нові обшири нашого світу, бо він не має меж. Тому Вербна неділя  – це насправді крок назустріч самому собі і старт до пізнання себе і Бога. У це час ми не повинні тримати, а відпускати все, що заважає нам йти вперед  у вдосконаленні нас самих. Ми повинні збирати нашу розсіяність, а не розпадатись на деталі, які виривають наше право голосу. Нам слід вміти приймати і водночас тільки віддавати тепло та любов, що є найскладнішою задачею у списку бажаних звершень.

Отож це не буденна дата серед ряду подібних, адже вона існує під знаменами нашого серця. Вербна неділя – це не звичаї, а саме перехідна ланка між «до» і «після» нас самих.

Автор: Христина Нищей

 

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento