Різдво Івана Хрестителя – міст до розуміння віри у Бога

Людина, яка все життя була вірною та відданою Богові без будь-яких сподівань на корисність чи вигоду. Його прихід у земний світ став переломним та ключовим моментом між Старим і Новим Завітом, бо саме він став предтечею та тим, що сповіщав про прихід Месії й початок безмежної Його любові до нас. Він мученик та той, що удостоївся Божою ласкою хрестити Його сина, якого інші пророки навіть не бачили. Для цього треба мати серце велетня, яке переповнене вірою або ж наскільки бути в очах Божих люблячою дитиною – те, що мав у руках святий, але використовував тільки для прославлення Бога.

Свято Різдва Івана Хрестителя було знане ще у IV столітті і недарма. Адже його пам’ять та вшанування займає особливе місце у нашій церкві – протягом церковного року на його честь святкується аж шість дат. Чому? Бо він мав мужнє та безстрашне серце й душу з залізними обладунками, які захищали його від спокус. Ці щити були із сталі віри та любові, які ніколи не відступають, щоб там не було. Іван Предтеча мав місію від Бога, яку виконував без найменшої дрібки страху та сумнівів й так само мужньо і гідно помер. Він не боявся тогочасного соціуму, його думок та нападів, які були наслідком спокус, що зло забруднювало ними думки. Він проповідував та збирав все більше людей з допомогою та підтримкою Бога за спиною. Святий був посланцем Бога, що мав сповістити людей про прихід Месії. Будучи звичайною людиною він став взірцем жертовного життя і вічної боротьби. Навіть в’язниця не змогла примусити його відректись та відмовитись від своєї віри у те, що говорить Бог, від Нього та незалежність від спокус й гріхів. Наслідком цього стала мученицька смерть – остання жертва, яку він віддав заради того, що ніколи не зможе тліти та стертися з пам’яті. Проте втративши все, що мав у земному житті, він набув значно більше на небі.

Отож, сьогодні не просто свято, про яке ми дізнаємось із позначки на календарі. Бо сьогодні зовсім не потрібно жодних позначок та знаків, а лише розуміння любові Івана Хрестителя до Бога, яка є взірцем для нас.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento