Реколекції для ради катехитів та керівників гуртків

В неділю 10 вересня 2017 року в Делятинській катехитичній школі ім.Бл. Симеона Лукача відбулося засідання ради катехитів та керівників гуртків.

“…тож ідіть і навчайте  всі народи в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа…” (Матея 28.19)

Роботу засідання розпочато молитвою. о. Петро Мойсяк, директор катехитичної школи, цікаво розповів присутнім про діяльність  катехитичної школи, її структуру і систему роботи, про співпрацю з парафією. У порядку денному були такі питання:

  1. Про призначення класних керівників.
  2. Про підвищення якості відвідування учнями катехитичної школи.
  3. Про суттєву різницю у навчанні в загальноосвітній та катехитичній школі.
  4. Про затвердження розкладу уроків катехитичної школи на І семестр 2017-2018 н.р.
  5. Про затвердження розкладу уроків гуртків при катехитичній школі на І семестр 2017-2018 н.р.
  6. Різне.

Леся Петрівна Струк, заступник директора катехитичної школи з навчально-виховної роботи,  повідомила класним керівникам про закріплені за ними класи, про необхідність спланувати роботу і складені плани подати дирекції на затвердження. Леся Петрівна також довела до присутніх інформацію про  підготовку до святкування нового  2017-2018 навчального року, яке відбудеться 16 вересня.

о.Петро Мойсяк цікаво розповів катехитам та керівникам гуртків про особливості  навчального процесу катехитичної школи, в якій відбувається одноденне, а не п’ятиденне навчання, присутня апробована у 2016-2017 н.р. система оцінювання  учнів талантами, про те, що учні катехитичної школи не отримують домашніх завдань, про можливість дітей отримати стипендію, про те, що катехити не отримують платні за проведену роботу, про те, що учні школи не тільки мають можливість на гуртках розвивати свої творчі здібності, але й підвищувати свої знання з української мови, англійської, укріплювати своє здоров’я на гуртку з футболу. Також о.Петро дещо заінтригував катехитів та керівників гуртків інформацією про те, що в даному 2017-2018 н.р. їх роботу теж будуть оцінювати талантами учні катехитичної школи. Насамкінець о.Петро подякував присутнім за жертовність, працьовитість на Божу славу.

Засновник катехитичної школи, перший її директор о.Петро Голіней продовжив зустріч  невеликою реколекцією, на якій  присутні мали можливість роздумувати над великим покликанням Всевишнього, його  благословенням – право носити велике звання Учителя. о.Петро розпочав реколекцію цитатою з Біблії, словами євангелиста Матея 28.19 «…тож ідіть і навчайте  всі народи в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа…».

Катехити та керівники гуртків мали можливість глибоко усвідомити, що  на їхні плечі лягла важлива, нелегка і відповідальна ноша-учити  в ім’я Господа, на його славу, тим самим заробити собі невичерпні скарби на небі.

Пресслужба катехитичної школи

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento