Радість у Святому Дусі – внутрішній вияв спокою

Мало хто заперечить, що важко радіти, коли навколо все здається пустелею. І не тільки навколо, а й всередині, коли ми так спраглі кілька крапель простого щастя, яке потім виливається у нашу радість. Бо інколи наш маяк може губитись в океані печалі і суму, і ми думаємо, що ніхто не прийде нам на допомогу. До того ж ще вітер дме у нашу сторону, прямісінько в обличчя, і наша усмішка вже повністю зникає, залишивши тільки ледь помітні зморшки. Хвилі проблем, нещасть та випробувань інколи не дають нам дихати і знайти свою точку рівноваги. І все – таки обставини тільки мають зовнішній вимір, але ніяк не є причиною нашої гармонії або ж дисбалансу життєвих сил. Справа у нас самих, а не в інших. Хоча ми інколи такі вперті та водночас безсилі проти такої простої правди.

Всі ми знаємо, як це радіти, коли у серці мовби настає зорепад емоцій, промені якого падають на інших людей, і від цього стає тепло та світло. Хтось радіє по – щирому, хтось ховає за усмішкою сум, який тягнеться понад вічність. На цьому знаються малі діти, бо вони не вміють приховувати або ж мотати на вус злі наміри. Їм це просто не виходить, як і нам бути щирими. Звичайна радість приходить у будь – якому вигляді, навіть у звичайній цукерці, якою пригостили. Але інколи вона може баритись після довгих походів, зітканих із відчаю та втрат. Але і після цього вона набуває нового присмаку цінності моментів. Але що таке радість у Святому Дусі? Чи вона пов’язана із звичайними буденними емоціями чи є одним і тим самим поняттям, а чи набуває зовсім протилежний особливостей?

Радість у Святому Дусі – радість без умовностей, обіцянок та кредитів за непередбачуваність у майбутньому. Все ж ми самі її творимо і самі вирішуємо, чи бути нам щасливими чи нещасними. І річ зовсім не у чорній і білій полосі у житті. Ми можемо скомбінувати свій колір, який буде нам затишний. І це зовсім не складно.  Знаєте, як це зробити? Навчіться просто жити, жити не для інших, а для Бога і для себе. Що ж означає просто жити? Це не дивитися на екран життя з свого замкнутого простору, просто клацаючи пультом з одного моменту на інший, роблячи його сірим і таким чином не творячи своє майбутнє. Бо коли у серці мотлох, тоді нам здається, що так всюди. Відпускати те, що заважає відчувати і тримати те, що дає нам наснаги для добрих звершень. Це простий рецепт того, як відкрити у собі цей Божий талант – радіти у Святому Дусі. Бо до цього нас закликає Бог, навіть тоді, коли тихо промовляє у нашому серці. Головне почути і не падати духом, бо ніщо так не може здолати, як темні думки про незворотність. Цей Божий талант є тим джерелом, який дає енергію та додає віри в себе, і водночас є міцною опорою на противагу гріхам та перешкодам. Радість приносить гармонію та спокій, і тільки з ними світ постане зовсім в іншій проекції. Ми повинні дякувати Богові за те, що він завжди з нами, в якому стані б ми не були, чи сумними чи веселими. Бо той, хто вдячний, насправді, завжди благословенний Богом.

Радість у Святому Дусі є тим Божим талантом, який має форму внутрішнього реактора. І він зовсім не випромінює шкідливі для нас думки та припливи, а допомагає знайти нас самих.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento