Презентація фільму про бл. Симеона Лукача

У неділю, 20 листопада в Надвірнянському Районному Будинку Культури відбулась презентація фільму про життєвий шлях блаженного мученика Симеона (Лукача).

Щоб благословити презентацію фільму прибув правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк).
Захід розпочався з молитви “Отче Наш”, далі о. Іван Качанюк запросив всіх до перегляду.

Даний фільм має документальний характер, в ньому записані спогади людей, які контактували з владикою Симеоном. Цікаві спогади старожилів про життя церкви в підпіллі, переслідування органами НКВД, а також суди та в’язниця – всі ці події відбувалися за життя цієї блаженної людини вже в старшому віці.
Глядач із захватом проникав в сторінки історії підпільної церкви, яка не може залишити байдужим навіть найбільш закостенілу людину.

Після перегляду до слова запросили владику Василія, який сказав: “Коли дивишся на життя цього блаженного мученика розумієш як кожному з нас далеко до спасіння. Він був добрим пастирем, знаком Божої благодаті над Українським Народом, за голосом якого люди ішли і зараз ідуть за Христом”.

На завершення о. Іван Качанюк подякував всім, хто долучився до знімального процесу, адже “якщо б не було хоча б одного із вас, ми не змогли б досягнути цієї мети. Також дякую родині владики Симеона, яка надала рукописи та інші цінні речі до музею підпільної Церкви в Фитькові. Дякую очевидцям цих подій, які погодилися поділитися своїми спогадами та всім, хто словом, ділом, думкою чи молитвою приклався до здійснення даного проекту”.

Варто зазначити, що фільм знято за ідеєю ініціативної групи з с. Фитькова.

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento