Поминальне віче вшанування загиблих “Небесної Сотні”

IMG_3133По всій Україні, сьогодні 20 лютого, вшановують загиблих в часі Революції Гідності. Зокрема в Делятині відбулось поминальне Віче біля каплички Апостолів Петра і Павла, в якому взяли участь представники влади, церковна громада, місцеві жителі, а також учні молодших та старших класів разом із своїми вихователями.

Віче розпочалось і завершилось Державним Гімном України. Місцеві священики Греко-Католицької Церкви відправили заупокійну панахиду, після якої о.м. Богдан Іванюк наголосив у своїй проповіді про необхідність революції в серці кожної людини змінюючи на краще в першу чергу себе особисто і своє життя, що й буде найкращим пам’ятником для загиблих за нашу волю і свободу.

IMG_3154

В цей день ми згадуємо всіх героїв, які поклали своє життя за волю, свободу та незалежність нашої держави, вшановуючи їхню пам’ять хвилиною мовчання.

IMG_3161Голова селищної ради Петро Якимець підкреслив важливість присутності молоді на цьому Віче, адже: “Вони (Герої) загинули за нас з вами, за наше майбутнє, за те щоб ми жили в чесній Україні”, – тому ми повинні про це пам’ятати.

Минають роки від трагічних подій на Майдані, але про них ми усі пам’ятаємо. “І ми повинні продовжити цю революцію на своїх місцях і тепер, гідно виконуючи свої обов’язки!” – такими словами звернувся до дітей та присутніх депутат районної ради, член фракції ВО “Свобода” – Володимир Черленюк.IMG_3165

На завершення всі поставили свічі пам’яті тут, просто неба, хай вони зігрівають і оплакують славних синів і дочок України – Героїв Небесної Сотні!

Бажаємо всім світлих та мирних днів!

Слава Україні, Слава Небесній Сотні – Героям Слава!

Прес-служба парафії

Фото: Уляни Цибик

Дивитись більше світлин із Віче вшанування пам’яті загиблих Небесної Сотні

 

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento