Поміркованість – страх перед майбутнім чи виважена мужність?

Так буває. . . коли перехрестя зійшлися в одне, колізії долі стикнулись об наші двері життя, просячи зайти, а небо повисло в очікуванні рішення. Кожний з нас перебував у стані суперечностей, коли вибір змушує слухати голос серця і водночас не забувати про раціоналізм майбутнього ходу вперед. То які емоції вас переповнювали? Спалах внутрішньої енергії, швидкодіюча сила мотиву до змін чи, може, гнів й подекуди образа, яка так інколи пускає коріння в душі, що вирвати цю отруйну рослину потім виявляється зовсім марною справою. Проте такі ситуації стосуються не тільки карколомних рішень, які тримають на терезах все що є, але й повсякденних клопотів та проблем. Але правда в тому, що до певних висновків нас скеровують конкретні емоції та почуття, які в свою чергу створюють свій відтінок наслідків. Хіба найсильнішим нашим рушієм та безумовним критерієм, можливо й правилом, не повинна бути поміркованість?  Але ж що це? Страх, стан очікування чи, можливо, незборима оболонка серця, яка відлунює ледь тихий його марш або стогін на допомогу . . .

Безперечно, в кожного свій погляд та своє розуміння життя. Проте помилковою є думка, що помірковані люди є здебільшого не впевненими в собі, нерішучими, повільними, розгубленими та віддають перевагу тільки логіці та схематичному мисленні, а про серце своє не пам’ятають. Скажете, як можна забути про соє серце? Так, як про звичайну річ, поступово, з кожним днем, втихомирюючи його голос, а скоро й зовсім покрити пилом забуття. Але  це є небезпекою як для майбутнього людини, так і для її внутрішнього світу. Адже серце – це насамперед індикатор зовнішніх припливів життя та призма, де відбиваються всі правдиві істини. Знехтувати ним – означає знехтувати собою. Але й не слід забувати, що надмірні емоції, які інколи так переповнють душу, що відбувається галактичний спалах, і тоді вже ми або картаємо себе за безвихідність після прийняття рішення, або ж навпаки відчуваємо значне полегшення, яке закриває за собою всі двері минулого. Варто пам’ятати, що перехід через кордон та межу поміркованості призводить тільки до гіркоти сумнівів. Тому різка зміна курсу та напрямку дії має й зворотну сторону, яка на початку тільки відбиває тінь безпеки вибору. Поміркованість-  це не захист на підсвідомому рівні, який виявляється у надмірній обережності. Це щось набагато більше. Той, хто володіє цим Божим талантом, насправді має більше шансів прожити гідне життя. Бо поміркованість – це симбіоз раціоналізму, мужності, рішучості, який діє тільки через голос серця.

Отже, поміркованість – це виважена мужність, яка тренується з досвідом і приходить з вмінням впорядковувати емоцій не за допомогою їх витіснення з пам’яті, а через гнучкість і розуміння того, що життєві обставини не є нашими орієнтирами, а Бог і наше серце. Помірковані є сильні духом та рішучі при розходженні шляхів у різні сторони. Це талант, який будує нашу долю цеглинка за цеглинкою.

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento