Початок навчального року 2019-20 в Катехитичній школі

Христе Царю, що на небі живеш,* сотворителю і владико всього видимого і невидимого,* що створив дні і ночі, часи й роки!* Благослови рік цей і захорони, вселаскавий Господи,* та в мирі збережи твою Церкву, міста і села* та всі обителі і весь народ твій. 

(кондак Нового Церковного року)

Новий рік – це нові сподівання, нова надія, також певні плани, котрі потрібно реалізувати для блага всіх.

Діти нашої парафії сьогодні не тільки розпочали Новий Церковний рік, але одночасно розпочали новий навчальний рік в Катехитичній школі. Всяке добре даяння і всякий звершений дар походить від Бога,  тому початком всього є усвідомлення потреби Божого благословення та допомоги, тому святкування розпочалось із Божественної Літургії, яку очолив директор Катехитичної школи о. Петро Мойсяк. Опісля Літургії всі попрямували на подвір’я школи для урочистостей. У своєму слові о. Петро привітав всіх присутніх та зазначив на тому, що кожного дня маємо старатися для вдосконалення свого життя, а також наголосив на нововведеннях, які цьогоріч мають бути приємним натхненням для  учнів школи, тому, що «стараємося створити всі умови для родинної атмосфери для нашої школи».

Парох смт Делятин о.м. Богдан Іванюк у своєму слові наголосив, що маємо потребу будувати будівлю храму душі, нашого внутрішнього життя. Також до присутніх звернувся о. Василь Юсько, який зазначив, що на основі документів Другого Ватиканського Собору Церква не перебуває далеко від своїх дітей, всі потребуємо оновлення, для кращого служіння один одному.

Свято завершилося веселими танцями-бансами, які підготували катехити, що стало приємним сюрпризом для всіх та радістю для дітей. В кінці всі помолилися молитву за Україну «Боже Великий Єдиний», і з радісними серцями та піднесеним настроєм всі разом спілкувалися та смакували смаколики.

Прес-центр парафії

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento