Початок навчального року 2019-20 в Катехитичній школі

Христе Царю, що на небі живеш,* сотворителю і владико всього видимого і невидимого,* що створив дні і ночі, часи й роки!* Благослови рік цей і захорони, вселаскавий Господи,* та в мирі збережи твою Церкву, міста і села* та всі обителі і весь народ твій. 

(кондак Нового Церковного року)

Новий рік – це нові сподівання, нова надія, також певні плани, котрі потрібно реалізувати для блага всіх.

Діти нашої парафії сьогодні не тільки розпочали Новий Церковний рік, але одночасно розпочали новий навчальний рік в Катехитичній школі. Всяке добре даяння і всякий звершений дар походить від Бога,  тому початком всього є усвідомлення потреби Божого благословення та допомоги, тому святкування розпочалось із Божественної Літургії, яку очолив директор Катехитичної школи о. Петро Мойсяк. Опісля Літургії всі попрямували на подвір’я школи для урочистостей. У своєму слові о. Петро привітав всіх присутніх та зазначив на тому, що кожного дня маємо старатися для вдосконалення свого життя, а також наголосив на нововведеннях, які цьогоріч мають бути приємним натхненням для  учнів школи, тому, що «стараємося створити всі умови для родинної атмосфери для нашої школи».

Парох смт Делятин о.м. Богдан Іванюк у своєму слові наголосив, що маємо потребу будувати будівлю храму душі, нашого внутрішнього життя. Також до присутніх звернувся о. Василь Юсько, який зазначив, що на основі документів Другого Ватиканського Собору Церква не перебуває далеко від своїх дітей, всі потребуємо оновлення, для кращого служіння один одному.

Свято завершилося веселими танцями-бансами, які підготували катехити, що стало приємним сюрпризом для всіх та радістю для дітей. В кінці всі помолилися молитву за Україну «Боже Великий Єдиний», і з радісними серцями та піднесеним настроєм всі разом спілкувалися та смакували смаколики.

Прес-центр парафії