Перейшов до вічності Микола Штим’як

Не хочемо, брати, залишати вас у незнанні щодо померлих, – щоб ви не сумували, як інші, що не мають надії. Бо коли ми віруємо, що Ісус умер і воскрес, тож так і тих, які поснули в Ісусі, Бог приведе з ним. (І Сол. 4. 13-14)

Дорогі брати і сестри! З великим сумом сповіщаємо Вам, що сьогодні передчасно відійшов до вічності п. Микола Штим’як, який виконував обов’язки дяка при храмах Делятина, також був одним із перших активних членів  Архибратства Святого Священномученика Йосафата.

Для нашої парафіяльної, хорової спільноти; також для Архибратства Йосафата, Товариства Святої Княгині Ольги та інших спільнот при парафії це дуже велика втрата. Висловлюємо слова співчуття та підтримки для рідних та близьких.

Перебуваючи у посвятті світлого празника Воскресіння Христового, Церква Христова сповнена великою радістю, співаючи переможну пісню: «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував». У цьому складному часі, серед горя та терпінь, саме Христос стає для всіх опорою, підтримкою та надією, і своєю перемогою вказує нам на небо, яке ми отримали через страсті, терпіння і славне Воскресіння Господнє.

Молимось, щоб Господь з великої милості простив всі гріхи його «бо немає людини яка жила б і не згрішила», і оселив його душу, де немає ні болізні, ні печалі, ні зітхання, але життя вічне та безконечне.

Дякуємо тобі, Миколо, за твоє жертовне служіння, яке ти виконував для Бога, Церкви та нас.

Вічная Пам’ять.

Христос Воскрес.

 

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento