Обласний семінар в Катехитичній школі

Відбувся обласний семінар вчителів християнської етики, в рамках якого було представлено співпрацю між Делятинським загальноосвітнім навчальний закладом та позашкільним навчальним закладом. Всі гості та учасники семінару спершу прибули до Делятинського ліцею №1, а продовжили працю в Катехитичній школі ім.Блаженного Симеона Лукача. Катехити та керівники гуртків разом із дітьми радо зустріли гостей та поділилися з ними своїм досвідом у служінні та катехизації.

Проводили семінар в інтегрованій формі вчителі християнської етики: Леся Струк з Делятинського ліцею №1, Оксана Бойко з Гаврилівського ліцею та Ольга Сопилюк з Чорнопотоківського ліцею. Очолювала обласний семінар Світлана Сміх – методист лабораторії національного виховання, Інституту післядипломної педагогічної освіти.

Катехити та керівники гуртків підготували сюрприз для свого пахоха і привітали його з Днем народження, це стало приємним сюрпризом і для учасників семінару. Парох Делятина – о.м. Богдан Іванюк з духовною підтримкою через молитву супроводжував семінар від початку до його завершення. Тема семінару: “Христитянська етика у національній школі” була досить активно обговорювана.

SONY DSC

Актуальність та важливість цієї теми сьогодні залишається на відкритому рівні і ще має широке поля для розвитку, підтвердженням цього залишаються слова Глави УГКЦ: “Ми мусимо усвідомити особисту відповідальність за долю України, інакше даремними будуть жертви наших дідів і батьків, подвиг Небесної Сотні”, – Блаженніший Любомир (Гузар), УГКЦ.

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento