Неділя самарянки – падіння всього матеріального перед вічним

Розуміння того, що навколишнє та буденне є тимчасовим, яке не встоїть перед справді цінним, цінним на небі. Крок вперед до світла, до Божої любові до нас, яка є значно могутнішою, аніж всі зібрані моря світу. І перемога живого над тим, що тільки під обгорткою потрібного, а всередині воно насправді з тліючого пилу. Про це нам каже неділя самарянки, яка для кожного є чимось особливою, бо має для кожного своє значення.

Проста жінка, яка йшла до криниці по воду, з першого погляду нічого, що може говорити про істину. Але, можливо, вона йшла не тільки за водою? Можливо, за спокоєм, щастям, за своєю пристанню, яка стояла розбитою внаслідок бурі гріха. І вона знайшла свою бухту рятунку, побачивши Христа біля криниці, ніби відчула якусь надзвичайну енергію та тепло. Діалог, який відкриває перед нами суть та зміст Божої ласки. Істина, яка прослідковується в цих словах Христа:  “Кожен, хто оту воду п’є, знову захоче пити. Той же, хто нап’ється води, якої дам йому Я, – не матиме спраги повіки. Вода бо, що дам йому Я, стане в ньому джерелом такої води, яка струмує в життя вічне.” Відкинула  від неї залізні ширми гріха та показала правдиве світло на шляху до навернення. Але водночас ці слова адресовані до кожного з нас. І саме нашим виявом любові до Бога буде зрозуміти їх і подати посудину нашого серця для живої води, щоб ніколи не бути закованим замками неправди та падінь.

Тому неділя самарянки є нашим діалогом з Богом і в жодному разі не Його монологом. І часом, коли ми можемо втамувати свою спрагу віддаленості від Бога.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento