Неділя мироносиць – час не відступати у зневірі, а будувати замки любові

Що ми знаємо про неділю мироносиць? Найперше, що спадає на думку, це розповідь із сторінок Біблії про відчайдушних жінок, які наступного дня, після Пасхи, перед сходом сонця вирішили зайти до гробу і віддати Христові ще останню шану – намастити його тіло пахучим миром. У них був вибір: забути про страждання Ісуса, продовжуючи жити, ніби нічого не відбулося переломного або ж, незважаючи на сумніви, які підкочує до горла зневіра, віддати ту часточку любові без сподівання на повернення тієї ж доброти. А от щоб ви обрали ? Бо ж насправді, такий вибір є на сторожі чекання кожного дня, просто ми цього не помічаємо, бо ж автоматично виконуємо одну й ту ж схему втечі, втечі від любові Бога до нас.

Прості жінки без титулів, без вигоди пішли назустріч Богові, що найбільш ціниться, ба навіть просто йти є складно, коли здається, що навколо весь світ став не таким, як раніше. Вони не злякалися сторожі біля гробу Господнього і великого каменя, який потребує неабиякої сили, щоб його трутити вбік. Вони знали про ці випробування попереду, але насмілилися піти, щоб вшанувати та виявити свою любов й незламну віру Господеві. Що нам заважає так само вірити і любити? Може, ця величезна брила сумнівів та непохитної зневіри, які мов вп’ялися у шкіру, ні на крок не відпускаючи, чи, можливо, зграя страхів, що не вдасться розтопити лід буденних невдач та поневірянь. Але ж достатньо просто повірити і піти – ключик щоб відкрити своє серце Богові. І павутиння зневіри і смутку розвіється, нічого не залишаючи чорного в нашій душі.

Сьогоднішня неділя – час, щоб подумати про нашу любов до Бога – чи вона справжня, а чи потребує підкріплення – міцної віри. Час піти назустріч Богові без обмежень ілюзорних страхів.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento