Милосердним усміхається небо

«Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт. 5:7).

Не існує однакових сердець, таких самих доль та доріг з абсолютно ідентичними перешкодами. В кожного свій ритм життя, який відлунює певну частоту майбутнього. Це залежить від наших кроків та від наших дій. Все ж одні серця віддають таку кількість теплоти, що нею можна заповнити кратер, натомість, інші самі погибають без неї. Ця теплота являє собою суміш співчуття, доброти та любові і, якщо б це все змішати і рясно полити мужністю, тоді світ стане набагато кращий, внутрішній наш світ. Чого мужністю? Бо не кожний наважується бути милосердним . . .

Бо зараз це рідкість, яка панує у згоді з реаліями часу. Спочатку підкрадається тихо, непомітно, потім з кожним кроком все важче і важче насідає, запилюючи ядучим неспокоєм душу, а згодом все ж бере її у полон. Це робить фальшивість, проте вона відчувається в кожному рухові жертви. Її проявом є нещире милосердя, яке має на меті якусь вигоду, привілей або ж банальне самонавіювання на кшталт «все ж є плюсик для мене, все ж я зробив добрі справи». Але таке наївне, проте реальне явище сьогодення, тільки спотворює людину зсередини. І жодна маска, якою б правдоподібною не була, не зможе все таки одне – сховати справжню сутність, яку, як не крути, замінити, знищити неможливо. Тому щире милосердя, яке є не лампою у кілька ват, а вогнем, насправді підносить людину і робить її гідну в очах  Бога.

Хтось вважає, що бути милосердним – це видавати свої слабкі сторони, прощати ворогові, коли він вдруге може поцілити і вже не у спину, а прямісінько в серце. «Милосердя – це благочинність. А для цього треба допомагати в матеріальному плані» – так можуть думати безліч людей. Проте ні в першому випадку, ні в другому не розкрито правдивого і ясного змісту цього поняття. Бо милосердя – це те, що неможливо окреслити одним словом та розставити певними рамками. Кожний керується своїм напрямом трактування та втілення в життя. Проте милосердя – це посмішка дитині, затишні слова, які наповнюють свіжим бризом надії, рятуюча допомога ближньому. Ніхто б не заперечив, що воно є безцінним Божим талантом. Його не можна уникати або ж занедбати, закопавши у землю, бо від цього ми  стаємо не те що черствими, а будуємо певний бар’єр між нами та світом. Крізь цей бар’єр,  який може стати цілою стіною, неможливо передати навіть жменьку доброти. Крім того, ми можемо проявляти милосердя до Бога, яке Він перевтілює у любов до нас. Як ми можемо таке зробити? Можливо, подумаєте ви, просто виконувати всі заповіді Божі і не грішити. Так, без цього все зійде нанівець. Але, якщо ми будемо милосердними до інших, тоді ми будемо милосердними і до Бога. На перший погляд, проста схема але скільки треба докласти зусиль. Бо все починається з першого кроку із змінами всередині нас.

Кожний з нас народжується з однією часточкою доброти у серці, яка чекає свого спалаху. Але це залежить від нашого вибору. Хоча доля може кидати важкі випробування і бути всякчас суворою, проте милосердним завжди усміхається небо.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento