Ми пам’ятаємо ….

Історія українського народу ніколи не вирізнялася простотою та  легкістю боротьби. Це не була рівна і пряма дорога, а крутий шлях над прірвою, встелений тернами страху, крові і жертви. Скільки було зрад, скільки було сліз, надзвичайних зусиль та палкого бажання жити гідно. Але разом з тим доля українців викликає захоплення та подив. Бо саме у нас народжувались герої, які просто любили свою землю. А це є найсильніше, що може битись у серці.

Січові стрільці, які боролись за незалежність УНР – Української Народної Республіки протягом 1917-1918 років віддавали своє життя, навіть не задумуючись. Ці роки були не те що складними в усіх аспектах життя, чи то в політиці, чи в економіці, чи на карті територіальних кордонів. Вони були випробуванням для українців та їхніх провідників. Адже на Україну наступали з різних сторін, вона була у пастці. Але Січові стрільці не здавалися, а жили ідеєю незалежності.

Тому ми пам’ятаємо про них. Сьогодні, 19 червня, після Святої Літургії у Церкві Пресвятої Тройці, що на Шевелівці, відбулась панахида на могилі січових стрільців. Відправив панахиду о.Петро Мойсяк. Багато людей йшли з процесією не просто так. Вони молилися за упокій душ полеглих і згадали тих, хто боровся за волю України.

У серці Бог і Україна! Героям слава…

Автор: Христина Нищей

 

 

 

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento