Мужніми стають тільки щирі серця

Ви коли-небудь відчували, що страх наскільки врізається у вашу свідомість, що несила навіть подумки схематизувати якісь дії? Він ніби непроханий гість, який створює повний безлад у вашій душі. Якби ж був тільки непроханим гостем, якого можна було виставити за двері у разі провального компромісу. Якби ж . . . Але не забуваймо, що страх, за можливо і гарним обличчям, тримає за спиною зброю, яка чекає свого часу і в слушну мить паралізує. Єдиним суперником у війні за панування над нами є мужність, яку ми самі готуємо до вирішального ходу. «Занадто все гіперболізовано та перебільшено у темніших тонах. Хіба так небезпечно, якщо в якусь відповідальну мить промовчати, зробити крок назад, або ж з байдужими рисами обличчя і серця пройти повз? Трагедії не станеться, адже немає жодної гри.» – подумаєте ви . . . І річ зовсім не у байдужих рисах обличчя.

Неабиякий контраст. . . Коли навколо тиша може бути спокійна посмішка або ж блідість в очах при прийнятті важливого рішення, а всередині запеклий двобій і зовсім не у грі із шахами. Хоча часто ми керуємо фігурками і можемо змінити справді щось вагоме. Важко бути мужнім, але мужній не відчуває втоми, бо не думає про це. Все ж мужність є тим талантом, який проявляється у всіх напрямах нашого вітру життя. Бо справді не підкоритися обставинам, а йти напролом, не змовчати, а сказати те, що лежить на терезах часу і чекає поставленої крапки, або ж прийняти гідно свою поразку . . . Такі дії, які спершу беруть старт у нашій свідомості, тільки заслуговують поваги. Цей талант не є у плеяді першості, а може бути тільки тінню, яка все ж таки перетворюється на світло й розганяє темряву страху, байдужості, підлості.

Як дивно б не звучало, мужність – це вміння зупинитись, коли перед здобуттям омріяної цілі треба пройти крізь завдані сльози, слова образи, які смертельніші пострілів, коли без підлості та заздрості не добратися до вершини. Проте ця зупинка на пів дорозі не буде шкодою, а навпаки стане винагородою. Тому мужній без щирості, як річка без течії, яка розбиває скелі, цим тільки ослаблюючись. Цей талант ховається у закутках нашої душі, але має таку силу, що ми і не задумуємось. Крім того мужність – це вміння приймати світ таким яким він є, не ускладнюючи кожний його вектор. Це вміння боротись за своє щастя, але і вміння відпустити, щоб набути своє справжнє. Мужній не має бути запальним, бо гнів часто засліплює розум, що відображається на вчинках. Мужність і запал– тонка межа, але її треба дотримуватись. Тому повинна існувати певна рівновага, основа якої будується на поміркованості та рішучості.

Мужні серця поділяються на дві групи. У першому випадку вони палахкотять із запалом, йдуть вперед не озираючись, але водночас можуть прийняти поразку й не одну. У другому випадку вони тільки імітують хоробрість, насправді втікаючи подалі від свого шляху. Проте у другій групі зовсім вже не мужність. Тож цією здатністю володіє тільки щире серце або ж сильне.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento