Марійська дружина у Галичі

Що може бути краще нових вражень, постійних хвилин позитиву, усмішок, пісень та неймовірних краєвидів? Коли від старих мурів давнього замку, старої церкви, а чи подиху гір перехоплює дух. Або ж коли після подорожі залишається у серці затишок, а у скарбниці спогадів нові гості.

Це все, ба навіть більше набула після захопливої поїздки “Марійська дружина” Делятина. Організував подорож о. Тарас Стельмащук.

27 серпня діти відвідали під його керівництвом та супроводом: с. Крилос, м. Галич та Манявський Скит. Діти побачили старовинні церкви, серед яких церква Успіння Пресвятої Богородиці у с. Крилос, побували на руїнах Галицького замку та побачили монастирі Манявського Скиту. Також окрім пізнавальної складової поїздки, діти не забули і про духовну складову. о. Тарас служив Літургію у церкві Успіння Пресвятої Богородиці і вділив дітям Тайни Покаяння та Євхаристії. Атмосфера між дітьми створила відчуття дружби. Ця поїздка, без сумніву, залишила тільки теплі нотки споминів, а також, багато спільних світлин.

Автор: Христина Нищей