Малий храмовий празник у с.Луг

Кожний з нас повинен не забувати своїх померлих родичів та предків. Крім того ми повинні молитися за душі померлих близьких нам людей. Адже молитва є найбільшою силою і найкраще, що ми можемо зробити для покійних родичів.

Тому кожного року відбувається панахида на цвинтарі колишнього села Луг, де залишилось лише кілька могил, які вказують на місце цвинтаря і маленька капличка. Колись це було метушливе село, а зараз військова частина, внаслідок створення якої було виселено всіх мешканців цього села. У неділю 9 жовтня на Храмовий празник Переставлення св. Апостола і Євангелиста Йоана Богослова в с.Луг. делятинські священики і парафіяни, разом із гостями з сусіднього села Дора і їх парохом отцем Іваном Лейб’юком помолились за душі рідних людей, які спочивають в цій землі.

Парох Делятина – о.м. Богдан Іванюк наголосив на важливості молитви за живих і за померлих родичів наших.

Кожного року все меншає людей, які народилися в цьому селі, але приходять їхні діти та онуки, бо добре пам’ятають своє коріння.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento