Лагідність – не слабкість, а сила характеру

Що означає бути лагідним? Не просто бути байдужим до всього емоційного каміння, яким жбурляють в тебе оточуючі, випадкові обставини, або ж, як ми думаємо, весь світ. Хоча інколи ми самі створюємо ілюзію, яка називається «Все не так». І вона нас просто з’їдає зсередини, і цьому, насамперед, сприяють емоції, які мають колір чорного вугілля. Але ж як бути лагідним до інших, коли здається, що образи наскільки болючі, і аж кортить у відповідь зробити той же удар. Проте, тоді коло зла буде замкнутим, і цьому не буде кінця.

Лагідність є безцінним Божим талантом, хоча й подекуди вона просто може ховатись і набувати прозорого тону у нашій душі. Інколи ми самі відкидаємо цей компонент сильного характеру, думаючи, що це просто слабкість, з якою навіть треба боротись. Ми думаємо, що поваги заслуговують ті люди, які тверді, незалежні у своїх поглядах і ті, які можуть нанести сильний удар  в емоційному плані. В цьому є крихта правди, проте це твердження не є суцільною її подобою. Навпаки, лагідність – це вміння пробачити, допомогти як словом, так і ділом, не відповідати на провокативні дії, які несуть тільки їдучий пил та вміння приборкати своє егоїстичне «Я», коли гордість набирає все більше ваги. В протилежному випадку серце стане черствим, і навколо нього постануть високі стіни. Тоді вже важко буде вилікувати запальну гординю, бо насамперед для цього треба декілька крапель лагідності. Крім того, лагідним треба бути перед Богом. Ми повинні покладатись на Бога і виконувати Його волю. Інколи ми можемо думати, що обставини складаються нам у шкоду, ніби над нами хтось спеціально керує ниточками людського театру життя. Але часто все обертається нам на краще. Тому лагідність має в своїй основі терпеливість та смиренність, котрі зараз є вкрай рідкісним явищем. Адже наш емоційний фон є немовби тим бар’єром, який інколи і втрачає свою захисну функцію під тиском переживань та  проблем. І бути лагідним вкрай важко, проте це ознака сили та сформованості особистості.

Отже, лагідність є тим Божим талантом, який треба розвивати та тренувати. Хоча це вимагає неабияких зусиль, проте результат безцінний. Адже лагідність інколи вирішує все. І це зовсім не пасивний маршрут за течією, а вміння долати власний норов.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento